.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4K |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| Ürün Uyumluluğu | LC1K LP1K LP4K CA2K CA3K |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
|---|---|
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Süpresör Teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 12...24 V DC 12...24 V AC |
| Maksimum Tepe Gerilimi | 2 Uc |
| Yerel Sinyalleme | LED |
| Set Başına Miktar | 5'li set |
| Yükseklik | 26 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Derinlik | 22 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,01 kg |
| Standartlar | UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 EN/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL CSA CE UKCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TC 'e uygunIEC 60068 TC 'e uygunDIN 50016 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 0,800 cm x 2,800 cm x 4,200 cm, 4,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 3,000 cm x 4,200 cm x 5,000 cm, 27,000 g |
| Package 3 | S01, 420 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 2,630 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..