.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD4 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| Ürün Uyumluluğu | 3P LC1D40A...D80A 4P LC1DT60A...DT80A |
| Montaj Konumu | Ön |
|---|---|
| Montaj Tipi | Klipsle |
| Süpresör Teknolojisi | RC devresi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 110...240 V AC |
| Maksimum Tepe Gerilimi | 3 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 EN 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 UL 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,500 cm x 5,000 cm x 8,000 cm, 16,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 6,500 cm x 7,500 cm x 12,500 cm, 186,000 g |
| Package 3 | S01, 100 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 2,009 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..