.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1D |
| Kontaktör Uygulaması | Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 |
| Kutup Tanımı | 4P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 300 V DC 25...400 Hz Güç devresi: <= 690 V AC |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 125 A (at <60 °C) at <= 1000 V AC AC-1 for güç devresi 80 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 80 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi 55 A (at <60 °C) at <= 400 V AC AC-4 for güç devresi |
| [uc] Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Motor Gücü Kw | 22 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz 37 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz 45 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz 55 kW at 500 V AC 50/60 Hz 45 kW at 415...440 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Uyumluluk Kodu | LC1D |
| Kutup Kontak Düzenleme | 4 NA |
| Koruyucu Kapak | Ile |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 125 A (at 60 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 1100 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 1100 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 640 A 40 °C - 10 s for güç devresi 990 A 40 °C - 1 sn for güç devresi 135 A 40 °C - 10 min for güç devresi 320 A 40 °C - 1 min for güç devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 200 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi 160 A gG at <= 690 V coordination tip 2 for güç devresi |
| Ortalama Empedans | 0,8 mOhm - Ith 125 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 12,5 W AC-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 600 V CSA sertifikali Güç devresi: 600 V UL sertifikali Güç devresi: 1000 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV 'e uygunIEC 60947 |
| Güvenlik Güvenilirlik Düzeyi | B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 4 Mcycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 0,8 Mcycles 125 A AC-1 Ue'de <= 440 V |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik süpresör modülü olmadan |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,85...1,1 Uc (-40…55 °C):çalışma AC 60 Hz 0,3...0,6 Uc (-40…70 °C):düşme AC 50/60 Hz 0,8...1,1 Uc (-40…55 °C):çalışma AC 50 Hz 1...1.1 Uc (55…70 °C):çalışma AC 50/60 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 245 VA 60 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) 245 VA 50 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 26 VA 60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) 26 VA 50 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 6…10 W at 50/60 Hz |
| Çalışma Süresi | 20...35 msn kapama 6...20 msn açma |
| Maksimum Çalışma Hızı | 3600 cyc/h at 60 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 2 4…25 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: konnektör 2 4…16 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: konnektör 1 4…50 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: konnektör 2 4…25 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,2 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm Kontrol devresi: 1,2 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 Güç devresi: 12 N.m - üzerinde konnektör - tornavidayla düz Ø 6 - Ø 8 mm Güç devresi: 12 N.m - üzerinde konnektör altıgen 4 mm Kontrol devresi: 1,2 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Montaj Desteği | Ray Plaka |
| Standartlar | EN 60947-4-1 EN 60947-5-1 IEC 60947-4-1 IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 UL 60947-4-1 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-2-40:Annex JJ IEC 60335-1:Clause 30.2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CCC UL CB Şeması CSA CE UKCA Denizcilik EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 nemli sıcağa maruz kalma |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…60 °C 60…70 °C değer kaybı ile |
| Çalışma Yüksekliği | 0...3000 m |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık (2 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 8 Gn) Titreşimler kontaktör kapalı (3 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 10 Gn) |
| Yükseklik | 127 mm |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 125 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,76 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,0 cm x 13,5 cm x 15,5 cm, 1,701 kg |
|---|---|
| Package 2 | S02, 5 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 8,805 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..