.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1D |
| Kontaktör Uygulaması | Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 |
| Kutup Tanımı | 4P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 25...400 Hz Güç devresi: <= 300 V DC |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 80 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi |
| [uc] Kontrol Devresi Gerilimi | 380 V AC 50/60 Hz |
| Uyumluluk Kodu | LC1D |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 4 NA |
| Koruyucu Kapak | Ile |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 60 °C) for sinyalleme devresi 80 A (at 60 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A AC for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947-5-1 250 A DC for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947-5-1 1000 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 1000 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 640 A 40 °C - 10 s for güç devresi 900 A 40 °C - 1 sn for güç devresi 110 A 40 °C - 10 min for güç devresi 260 A 40 °C - 1 min for güç devresi 100 A - 1 sn for sinyalleme devresi 120 A - 500 ms for sinyalleme devresi 140 A - 100 ms for sinyalleme devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947-5-1 125 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi 125 A gG at <= 690 V coordination tip 2 for güç devresi |
| Ortalama Empedans | 1,6 mOhm - Ith 80 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 10,2 W AC-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 600 V CSA sertifikali Güç devresi: 600 V UL sertifikali Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-1 Sinyalleme devresi: 600 V CSA sertifikali Sinyalleme devresi: 600 V UL sertifikali Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947 |
| Güvenlik Güvenilirlik Düzeyi | B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 6 Mcycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1,4 Mcycles 80 A AC-1 Ue'de <= 440 V |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik süpresör modülü olmadan |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,3...0,6 Uc (-40…70 °C):düşme AC 50/60 Hz 0,8...1,1 Uc (-40…60 °C):çalışma AC 50 Hz 0,85...1,1 Uc (-40…60 °C):çalışma AC 60 Hz 1...1.1 Uc (60…70 °C):çalışma AC 50/60 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 140 VA 60 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) 160 VA 50 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 13 VA 60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) 15 VA 50 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 4…5 W at 50/60 Hz |
| Çalışma Süresi | 4...19 msn açma 12...26 msn kapama |
| Maksimum Çalışma Hızı | 3600 cyc/h at 60 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 1 1…35 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 2 1…25 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 1 1…35 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 2 1…25 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 1 1…35 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: EverLink BTR vidalı konnektörler 2 1…25 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 Güç devresi: 8 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - kablo 25…35 mm² altıgen 4 mm Güç devresi: 5 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - kablo 1…25 mm² altıgen 4 mm Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 Güç devresi: 2,5 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Yardımcı Kontak Tipi | tip mekanik olarak bağlantılı 1 NA + 1 NK 'e uygunIEC 60947-5-1 tip ayna kontak 1 NK 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Sinyalleme Devre Frekansı | 25...400 Hz |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V for sinyalleme devresi |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA for sinyalleme devresi |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm for sinyalleme devresi |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında |
| Montaj Desteği | Plaka Ray |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 EN 60947-4-1 EN 60947-5-1 IEC 60947-4-1 IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 IEC 60335-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GL BV UL CCC GOST CSA DNV RINA LROS (Lloyds register of shipping) |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 nemli sıcağa maruz kalma 'e uygunIEC 60947-1 Annex Q category D nemli sıcağa maruz kalma |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…60 °C 60…70 °C değer kaybı ile |
| Çalışma Yüksekliği | 0...3000 m |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık (2 Gn, 5...300 Hz) Titreşimler kontaktör kapalı (4 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 15 Gn) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 10 Gn) |
| Yükseklik | 122 mm |
| Genişlik | 70 mm |
| Derinlik | 120 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,15 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,5 cm x 14,0 cm x 15,0 cm, 1,1 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..