.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1E |
| Kontaktör Uygulaması | Motor kontrol Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 AC-3e AC-1 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 160 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 100 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi 200 A (at <40 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50 Hz |
| Motor Gücü Kw | 45 kW at 220/230 V AC 50/60 Hz 75 kW at 380/400 V AC 80 kW at 415/440 V AC 90 kW at 500 V AC 100 kW at 660/690 V AC 100 kW at 660...690 V |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 200 A (at 40 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 1600 A at 440 V AC for güç devresi conforming to IEC 60947-4-1 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 1280 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 1400 A 40 °C - 10 s for güç devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 315 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi 10 A gG at <= 690 V for auxiliary contact circuit conforming to IEC 60947-5-1 |
| Ortalama Empedans | 0,6 mOhm - Ith 200 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 24 W AC-1 15 W AC-3 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947 |
| Mekanik Dayanıklılık | 4000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 800000 cycles AC-3 250000 cycles AC-1 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,85...1,1 Uc (-5…55 °C):çalışma 50 Hz 0,35...0,55 Uc (-5…55 °C):düşme 50 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 300 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 300 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 22 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 22 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 3…8 W for kontrol devresi |
| Çalışma Süresi | 20...50 msn kapanışta 6...20 msn açılışta |
| Maksimum Çalışma Hızı | 1200 cyc/h -de <55 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 10…120 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 10…120 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 10…120 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 10…120 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 12 N.m Kontrol devresi: 1,2 N.m |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V for auxiliary contact circuit |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA for auxiliary contact circuit |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm for auxiliary contact circuit |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen |
| Montaj Desteği | Plaka DIN rayı |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,4 GB/T 14048,5 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60068-2-30 test Db |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -20…70 °C Uc'de -60…80 °C storage -5…55 °C çalışma |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık (1,5 Gn, 5...300 Hz) Titreşimler kontaktör kapalı (3 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 6 Gn) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 7 Gn) |
| Yükseklik | 158 mm |
| Genişlik | 120 mm |
| Derinlik | 132 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,3 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 18,000 cm x 17,000 cm x 21,000 cm, 2,406 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 24 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 70,744 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..