.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1E |
| Kontaktör Uygulaması | Motor kontrol Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 AC-3e AC-1 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 18 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 18 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi 32 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50 Hz |
| Motor Gücü Kw | 4 kW at 220/230 V AC 50/60 Hz 7,5 kW at 380/400 V AC 9 kW at 415/440 V AC 9 kW at 500 V AC 9 kW at 660/690 V AC 10 kW at 660...690 V |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 32 A (at 55 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 234 A at 440 V AC for güç devresi conforming to IEC 60947-4-1 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 153 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 145 A 40 °C - 10 s for güç devresi 84 A 40 °C - 60 s for güç devresi 40 A 40 °C - 600 s for güç devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 35 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi 10 A gG at <= 690 V for auxiliary contact circuit conforming to IEC 60947-5-1 |
| Ortalama Empedans | 2,5 mOhm - Ith 32 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 0,81 W AC-3 2,6 W AC-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947 |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 300000 cycles AC-1 1200000 cycles AC-3 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,85...1,1 Uc (-5…55 °C):çalışma 50 Hz 0,3...0,6 Uc (-5…55 °C):düşme 50 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 95 VA 50 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) 95 VA 60 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 8,3 VA 50 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) 8,5 VA 60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 2…3 W for kontrol devresi |
| Çalışma Süresi | 12...22 msn kapanışta 4...19 msn açılışta |
| Maksimum Çalışma Hızı | 1800 cyc/h -de <60 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 1,2 N.m Kontrol devresi: 1,2 N.m |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NK |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V for auxiliary contact circuit |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA for auxiliary contact circuit |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm for auxiliary contact circuit |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen |
| Montaj Desteği | Plaka DIN rayı |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,4 GB/T 14048,5 EN/IEC 60335-1:Clause 30.2 EN/IEC 60335-2-40:Annex JJ IS/IEC 60947-1 IS/IEC 60947-4-1 IS/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC BIS |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60068-2-30 test Db |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -20…70 °C Uc'de -60…80 °C storage -5…55 °C çalışma |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık (1,5 Gn, 5...300 Hz) Titreşimler kontaktör kapalı (3 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 7 Gn) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 10 Gn) |
| Yükseklik | 74 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,3 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 7,700 cm x 8,900 cm, 339,800 g |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..