.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1E |
| Kontaktör Uygulaması | Motor kontrol Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 AC-3e AC-1 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 400 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 330 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi 500 A (at <40 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Motor Gücü Kw | 110 kW at 220/230 V AC 50/60 Hz 200 kW at 380/400 V AC 220 kW at 415 V AC 250 kW at 440 V AC 257 kW at 500 V AC 280 kW at 660/690 V AC |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 500 A (at 40 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 4000 A at 440 V AC for güç devresi conforming to IEC 60947-4-1 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 3200 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 3600 A 40 °C - 10 s for güç devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 630 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi |
| Ortalama Empedans | 0,26 mOhm - Ith 500 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 42 W AC-3 65 W AC-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947 |
| Mekanik Dayanıklılık | 4000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 250000 cycles AC-1 600000 cycles AC-3 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,85...1,1 Uc (-5…55 °C):çalışma 50/60 Hz 0,35...0,5 Uc (-5…55 °C):düşme 50/60 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 1075 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 1075 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 15 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 15 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 14 W for kontrol devresi |
| Çalışma Süresi | 100...170 msn açılışta 40...75 msn kapanışta |
| Maksimum Çalışma Hızı | 2400 cyc/h -de <55 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: pabuçlu kablo 2 1…4 mm² - external diameter: 150 mm - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: çubuklar 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz - busbar cross section: 30 x 5 mm Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - external diameter: 150 mm - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz - busbar cross section: 30 x 5 mm |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,2 N.m Güç devresi: 35 N.m |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,4 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP00 'e uygunIEC 60529 |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -20…70 °C Uc'de -60…80 °C storage -5…55 °C çalışma |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık (1,5 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör açık (11 msn için 6 Gn) Titreşimler kontaktör kapalı (5 Gn, 5...300 Hz) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 15 Gn) |
| Yükseklik | 375 mm |
| Genişlik | 213 mm |
| Derinlik | 219 mm |
| Ürün Ağırlığı | 9,1 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 26,000 cm x 24,000 cm x 32,000 cm, 9,329 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 10 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 106,290 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..