.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1E |
| Kontaktör Uygulaması | Motor kontrol Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 AC-3e AC-1 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 630 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 500 A (at <55 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi 1000 A (at <40 °C) at <= 440 V AC AC-1 for güç devresi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Motor Gücü Kw | 185 kW at 220/230 V AC 50/60 Hz 335 kW at 380/400 V AC 375 kW at 415 V AC 400 kW at 440 V AC 400 kW at 500 V AC 450 kW at 660/690 V AC |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 1000 A (at 40 °C) for güç devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 6300 A at 440 V AC for güç devresi conforming to IEC 60947-4-1 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 5040 A at 440 V for güç devresi conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 5050 A 40 °C - 10 s for güç devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 800 A gG at <= 690 V coordination tip 1 for güç devresi |
| Ortalama Empedans | 0,12 mOhm - Ith 1000 A 50 Hz for güç devresi |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 48 W AC-3 120 W AC-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947 |
| Mekanik Dayanıklılık | 4000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 200000 cycles AC-1 600000 cycles AC-3 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,85...1,1 Uc (-5…55 °C):çalışma 50/60 Hz 0,25...0,5 Uc (-5…55 °C):düşme 50/60 Hz |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 1650 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 1650 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 22 VA 50 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) 22 VA 60 Hz cos phi 0,9 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 20 W for kontrol devresi 20 W |
| Çalışma Süresi | 40...80 msn kapanışta 100...200 msn açılışta |
| Maksimum Çalışma Hızı | 1200 cyc/h -de <55 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: çubuklar 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz - busbar cross section: 60 x 5 mm Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: çubuklar 2 - busbar cross section: 60 x 5 mm |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,2 N.m Güç devresi: 58 N.m |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,4 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP00 'e uygunIEC 60529 |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -20…70 °C Uc'de -60…80 °C storage -5…55 °C çalışma |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar kontaktör açık (11 msn için 6 Gn) Şoklar kontaktör kapalı (11 msn için 15 Gn) Titreşimler kontaktör açık (2 Gn, 5...300 Hz) Titreşimler kontaktör kapalı (4 Gn, 5...300 Hz) |
| Yükseklik | 304 mm |
| Genişlik | 309 mm |
| Derinlik | 255 mm |
| Ürün Ağırlığı | 18,6 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 30,000 cm x 46,500 cm x 36,500 cm, 18,847 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 4 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 83,888 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..