.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys F |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1F |
| Kontaktör Uygulaması | Direnç yükü |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 460 V DC <= 690 V AC 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 40...400 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 1260 A (at <40 °C) AC-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
|---|---|
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 1260 A (at 40 °C) |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 1890 A conforming to IEC 60947-4-1 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 3000 A 40 °C - 3 min 8000 A 40 °C - 10 s 5200 A 40 °C - 30 s 4000 A 40 °C - 1 min 2000 A 40 °C - 10 min |
| Ilgili Sigorta Değeri | 1000 A gG at <= 440 V |
| Ortalama Empedans | 0,12 mOhm - Ith 1260 A 50 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 1000 V 'e uygunIEC 60947-4-1 1500 V 'e uygunVDE 0110 grup C |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 120 W AC-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Power Pole Contact Composition | 3 NA |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Çalışma: 0,85...1,1 Uc 40...400 Hz 55 °C) Düşme: 0,25...0,5 Uc 40...400 Hz 55 °C) |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 1650 VA, 40...400 Hz 0,9 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 22 VA, 40...400 Hz 0,9 20 °C) |
| Maksimum Çalışma Hızı | 1200 cyc/h -de <55 °C |
| Çalışma Süresi | 40...80 msn kapama 100...200 msn açma |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz Güç devresi: çubuk 2 kablo(lar) - busbar kesiti: 100 x 5 mm Güç devresi: Civatalı bağlantı |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,2 N.m Güç devresi: 58 N.m |
| Montaj Desteği | Plaka |
| Isı Dağılımı | 20 W |
| Standartlar | EN 60947-4-1 IEC 60947-4-1 IEC 60947-1 EN 60947-1 JIS C8201-4-1 |
| Ürün Sertifikaları | CB UL CSA CQC CE UKCA CCC |
| Uyumluluk Kodu | LC1F |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 40...400 Hz |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…40 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…60 °C |
| Yükseklik | 338 mm |
| Genişlik | 309 mm |
| Derinlik | 255 mm |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m değer kaybı olmadan |
| Ürün Ağırlığı | 19 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 33,0 cm x 37,0 cm x 44,0 cm, 20,1 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..