.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Giga |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1G |
| Kontaktör Uygulaması | Güç değiştirme Motor kontrol |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 AC-3 AC-3e AC-4 AC-5a AC-5b AC-6a AC-6B AC-8b AC-8a DC-1 DC-3 DC-5 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 1000 V AC 50/60 Hz <= 460 V DC |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 385 A (at <40 °C) at <= 1000 V AC-1 265 A (at <60 °C) at <= 440 V AC-3 |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 48...130 V AC 50/60 Hz 48...130 V DC |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Çalışma: 0.8 Uc Min...1.1 Uc Max (at <60 °C) Düşme: 0.1 Uc Max...0.45 Uc Min (at <60 °C) |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 385 A (at 40 °C) |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 2380 A at 440 V |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 2,2 kA - 10 s 1,23 kA - 30 s 0,95 kA - 1 min 0,62 kA - 3 min 0,48 kA - 10 min |
| Ilgili Sigorta Değeri | 315 A aM at <= 440 V for motor 250 A aM at <= 690 V for motor 400 A gG at <= 690 V 450 A UL Type J at <= 600 V |
| Ortalama Empedans | 0,000144 Ohm |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 1000 V |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 20 W AC-1 - Ith 385 A 11 W AC-3 - Ith 265 A |
| Uyumluluk Kodu | LC1G |
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Motor Gücü Kw | 75 kW at 230 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 132 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 132 kW at 415 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 160 kW at 440 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 160 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 200 kW at 690 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 160 kW at 1000 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 75 kW at 230 V AC 50/60 Hz (AC-3) 132 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-3) 132 kW at 415 V AC 50/60 Hz (AC-3) 160 kW at 440 V AC 50/60 Hz (AC-3) 160 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3) 200 kW at 690 V AC 50/60 Hz (AC-3) 160 kW at 1000 V AC 50/60 Hz (AC-3) 75 kW at 230 V AC 50/60 Hz (AC-4) 132 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-4) 132 kW at 415 V AC 50/60 Hz (AC-4) 150 kW at 440 V AC 50/60 Hz (AC-4) 160 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-4) 160 kW at 690 V AC 50/60 Hz (AC-4) 160 kW at 1000 V AC 50/60 Hz (AC-4) |
| Motor Gücü Hp | 75 hp at 200/208 V 60 Hz 100 hp at 230/240 V 60 Hz 200 hp at 460/480 V 60 Hz 200 hp at 575/600 V 60 Hz |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 3320 A at 440 V |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik çift yönlü tepe noktası sınırlaması |
| Güvenlik Güvenilirlik Düzeyi | B10d = 400000 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 3000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 8 Mcycles |
| Inrush Power In Va (50/60 Hz, Ac) | 780 VA |
| Inrush Power In W (Dc) | 695 W |
| Hold-In Power Consumption In Va (50/60 Hz, Ac) | 17,6 VA |
| Hold-In Power Consumption In W (Dc) | 7,8 W |
| Çalışma Süresi | 40...70 ms kapama 15...50 ms açma |
| Maksimum Çalışma Hızı | 600 cyc/h AC-3 600 cyc/h AC-3e 300 cyc/h AC-1 150 cyc/h AC-4 |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: çubuk 2 - busbar cross section: 32 x 10 mm Güç devresi: pabuç-halka terminalleri 1 185 mm² Güç devresi: Civatalı bağlantı Kontrol devresi: itme 1 0,2…2,5 mm² - cable stiffness: sabit damarlı kablo uçsuz Kontrol devresi: itme 1 0,25…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: itme 2 0,5…1,0 mm² Kablo uçlu Kontrol devresi: itme 0,75…2,5 mm² - cable stiffness: sabit damarlı kablo uçsuz Kontrol devresi: itme 0,75…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm |
| Montaj Desteği | Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 JIS C8201-4-1 JIS C8201-5-1 IEC 60335-1:Clause 30.2 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-1 UL 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC cULus EAC CE UKCA DNV-GL'den EU-RO-MR |
| Sıkma Torku | 35 N.m |
| Yükseklik | 225 mm |
| Genişlik | 140 mm |
| Derinlik | 226 mm |
| Ürün Ağırlığı | 7 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X ön yüz kaplar ile 'e uygunIEC 60529 IP2X ön yüz kaplar ile 'e uygunVDE 0106 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 5…300 Hz 2 gn contactor open Titreşimler 5…300 Hz 4 gn contactor closed Şoklar 10 gn 11 ms contactor open Şoklar 15 gn 11 ms contactor closed |
| Renk | Koyu gri |
| Koruyucu Bakım | TH |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…70 °C Uc'de |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 31 cm x 22,5 cm x 31,5 cm, 7,478 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 8 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 68,324 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..