.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | LP1K |
| Kontaktör Uygulaması | Motor kontrol |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 AC-3e AC-4 |
|---|---|
| Kutup Tanımı | 3P |
| Power Pole Contact Composition | 3 NA |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: <= 690 V AC <= 400 Hz Sinyalleme devresi: <= 690 V AC <= 400 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 6 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3 for güç devresi 6 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for güç devresi |
| Kontrol Devresi Tipi | DC standart |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 110 V DC |
| Motor Gücü Kw | 1,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz AC-3 2,2 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz AC-3 3 kW -de 440/690 V AC 50/60 Hz AC-3 1,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz AC-3e 2,2 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz AC-3e 3 kW -de 440/690 V AC 50/60 Hz AC-3e 1,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz AC-4 2,2 kW -de 380...415 V AC 50/60 Hz AC-4 3 kW -de 440/690 V AC 50/60 Hz AC-4 |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NK |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 20 A (at 60 °C) for güç devresi 10 A (at 50 °C) for sinyalleme devresi |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 110 A AC for güç devresi conforming to IEC 60947 110 A AC for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947 |
| Nominal Kesme Kapasitesi | 110 A at 220...230 V conforming to IEC 60947 110 A at 380...400 V conforming to IEC 60947 110 A at 415 V conforming to IEC 60947 110 A at 440 V conforming to IEC 60947 80 A at 500 V conforming to IEC 60947 70 A at 660...690 V conforming to IEC 60947 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 90 A 50 °C - 1 sn for güç devresi 85 A 50 °C - 5 s for güç devresi 80 A 50 °C - 10 s for güç devresi 60 A 50 °C - 30 s for güç devresi 45 A 50 °C - 1 min for güç devresi 40 A 50 °C - 3 min for güç devresi 20 A 50 °C - >= 15 min for güç devresi 80 A - 1 sn for sinyalleme devresi 90 A - 500 ms for sinyalleme devresi 110 A - 100 ms for sinyalleme devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 25 A gG at <= 440 V for güç devresi 25 A aM for güç devresi 10 A gG for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947 10 A gG for sinyalleme devresi conforming to VDE 0660 |
| Ortalama Empedans | 3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz for güç devresi |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 600 V 'e uygunUL 508 Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 Sinyalleme devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunUL 508 Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 Sinyalleme devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm for sinyalleme devresi |
| W Cinsinden Kalkış Gücü | 3 W 20 °C) |
| W Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 3 W -de 20 °C |
| Isı Dağılımı | 1,3 W |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Çalışma: 0,8...1,15 Uc (at = 0.10 Uc (at <50 °C) |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5 mm²esnek ile |
| Maksimum Çalışma Hızı | 3600 cyc/h |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik süpresör modülü olmadan |
| Yardımcı Kontak Tipi | tip anlık 1 NK |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA for sinyalleme devresi |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V for sinyalleme devresi |
| Montaj Desteği | Plaka Ray |
| Sıkma Torku | 0,8…1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri Philips No 2 0,8…1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri düz Ø 6 mm 0,8…1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri pozidriv No 2 |
| Çalışma Süresi | 30...40 msn bobin enerjileme ve NA kapama 10 ms bobinin enerjisini kesme ve NA açma |
| Güvenlik Güvenilirlik Düzeyi | B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 10 Mcycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1,3 Mcycles 6 A AC-3 Ue'de <= 440 V 1,3 Mcycles 6 A AC-3e Ue'de <= 440 V 0,05 Mcycles 36 A AC-4 Ue'de <= 440 V |
| Yükseklik | 58 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 57 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,225 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,4 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC UL CSA EAC CE UKCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m olmadan |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-101 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-102 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,8 cm x 6,2 cm x 6,6 cm, 225,0 g |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..