.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | ComPacT NSX400...630 yeni nesil ComPact NSX400...630 |
|---|---|
| Ürün Grubu | VigiPacT |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Vigi eklentisi |
| Cihaz Uygulaması | Kablo bağlantısı |
| Seri Uyumluluğu | ComPacT ComPacT NSX400 devre kesici ComPacT ComPacT NSX630 devre kesici Compact ComPact NSX400 devre kesici Compact ComPact NSX630 devre kesici |
| Kutup Tanımı | 4P |
| [in] Nominal Akım | 400 A 630 A |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | Sınıf A Sınıf AC |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Duyarlılık Ayar Tipi | Ayarlanabilir |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 0,03 A için sınıf A 0,1 A için sınıf A 0,3 A için sınıf A 0,5 A için sınıf A 1 A için sınıf A 3 A için sınıf A 10 A için sınıf AC 30 A için sınıf AC |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Gecikme Ayar Tipi | Ayarlanabilir |
| [δt] Rezidüel Toprak Kaçağı Gecikme Ayarı | 0 ms 60 ms 150 ms 300 ms 500 ms 800 ms 1,2 s 4 s |
| Şebeke Tipi | AC |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 200...440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Toprak Kaçağı Koruması | Var |
| Maksimum Kesme Süresi | 800 ms |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-2 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 14,000 cm x 17,200 cm x 19,700 cm, 3,306 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 6 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 20,537 kg |
| Package 3 | P12, 24 Adet, 45,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 93,349 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..