.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | VigiPacT |
|---|---|
| Ürün Grubu | RHUs |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Rezidüel akım koruma rölesi |
| Röle Uygulaması | Izleme rölesi Koruma rölesi |
| Montaj Desteği | Ön panel |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | A tipi |
| Ayarın Tipi | Tuş takımı |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Duyarlılık Ayar Tipi | Ayarlanabilir |
| Earth-Leakage Sensitivity | 0,03…1 A, adjustable in step of 0.001 A 1…30 A, adjustable in step of 0.1 A |
| Earth-Leakage Time Delay | Anlık for 0,03 A Ayarlanabilir 0…4,5 s for 0,03…30 A adjustable in step of 10 ms |
| Eşik Ayarı | 0.015...1 A adjustable in step of 0.001 A ön alarm 1...30 A adjustable in step of 0.1 A ön alarm 0.03...1 A adjustable in step of 0.001 A alarm 1...30 A adjustable in step of 0.1 A alarm |
| Current Sensors Compatibility | VigiPacT TOA toprak kaçağı akım sensörü VigiPacT A toprak kaçağı akım sensörü VigiPacT L toprak kaçağı akım sensörü |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 8 A |
| Minimum Yük | 10 mA -de 12 V |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 220...240 V AC 50/60 Hz % 70...110 |
| Güç Tüketimi | 8 VA |
| Monitored Distribution System | 1000 V - AC -de 50/60 Hz (maksimum) 1000 V - AC -de 400 Hz (maksimum) |
| Topraklama Sistemi | TT IT TN-S |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Sıfırlama | Manuel sıfırlama |
| Test Fonksiyonu | Yerel Uzaktan test |
|---|---|
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 K/A alarm hata kurtarma 1 NA ön alarm hata kurtarma |
| Ölçümün Tipi | Toprak hatası akım dahili ölçümü, aralik: 20...200 %, dogruluk: +/- 20 % |
| Yenileme Süresi | 0,5 sn |
| Ayarların Kurcalamaya Dayanıklılığı | Erişim kodu ile korunur |
| Bağlantılar - Terminaller | Alarm devresi: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Alarm devresi: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 Röle testi ve hata sıfırlama: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Röle testi ve hata sıfırlama: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 Sensör: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Sensör: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 Gerilim varlığı: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Gerilim varlığı: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 Güç besleme: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Güç besleme: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 Ön alarm: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 22...AWG 12 Ön alarm: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 22...AWG 12 |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Alarm devresi: 6 mm Röle testi ve hata sıfırlama: 6 mm Sensör: 6 mm Gerilim varlığı: 6 mm Güç besleme: 6 mm Ön alarm: 6 mm |
| Sıkma Torku | Alarm devresi: 0,5 N.m Röle testi ve hata sıfırlama: 0,5 N.m Sensör: 0,5 N.m Gerilim varlığı: 0,5 N.m Güç besleme: 0,5 N.m Ön alarm: 0,5 N.m |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 Annex M EN/IEC 60755 |
| Genişlik | 72 mm |
| Yükseklik | 72 mm |
| Derinlik | 117 mm |
| Kesim Boyutları | 68 x 68 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,3 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 ön yüz: conforming to IEC 60529 IP30 diğer parçalar: conforming to IEC 60529 IP20 bağlantı: conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to EN 50102 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 13,2...100 Hz: 0,7 g Titreşimler 2...13,2 Hz: +/- 1 mm |
| Çevresel Özellik | Hizmet esnasında değilken nemli sıcağa maruz kalma conforming to IEC 60068-2-30 Hizmet esnasında nemli sıcağa maruz kalma conforming to IEC 60068-2-56 Tuz buharı conforming to IEC 60068-2-52 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli ve yayılmalı emisyonlar: B 'e uygunCISPR 11 Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi: 3 'e uygunIEC 61000-4-6 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 4 'e uygunIEC 61000-4-2 Yüksek enerji iletimli duyarlılık: 4 'e uygunIEC 61000-4-5 Alçak enerji iletimli duyarlılık: 4 'e uygunIEC 61000-4-4 Radyasyon duyarlılığı: 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,5 cm x 11,0 cm x 15,5 cm, 430,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 24 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 11,086 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..