.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Masterpact |
|---|---|
| Ürün Grubu | K70 K60 K80 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Izolasyon bloğu |
| Cihaz Uygulaması | Bobin koruması |
| Seri Uyumluluğu | Masterpact MX iletişimi bobin Masterpact XF com bobin |
| Kontrol Tipi | Haberleşme |
|---|---|
| Montaj Konumu | Kontrol muhafazası |
| Ürün Varış Yeri | Kontrol ünitesi |
| Cihazda Lokalizasyon | Kontrol ünitesi arkasında |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 480 V AC |
| Sağlanan Ekipman | 1 instruction sheet |
| Teklif Tipi | Yedek parça |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,000 cm x 5,000 cm x 6,000 cm, 85,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 15 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 1,684 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..