.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör bobini |
| Ürün Grubu | LX1D6 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Ortalama Direnç | 102 Ohm -de 20 °C |
| Kapalı Devre Endüktansı | 6,7 H |
| Ürün Uyumluluğu | LC1D40 LC1D50 LC1D65...D95 |
| Mekanik Dayanıklılık | 4 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Hızı | 3600 cyc/h -de <60 °C |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik süpresör modülü olmadan |
|---|---|
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Düşme: 0,3...0,6 Uc at 50/60 Hz (at <55 °C) Çalışma: 0,8...1,1 Uc at 50 Hz (at <55 °C) Çalışma: 0,85...1,1 Uc at 60 Hz (at <55 °C) |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 245 VA 60 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) 245 VA 50 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 26 VA 60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) 26 VA 50 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 6…10 W -de 50/60 Hz |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 0,28 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,700 cm x 9,500 cm x 12,500 cm, 313,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 16 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,318 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..