.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör bobini |
| Ürün Grubu | LX1G |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Seri Uyumluluğu | TeSys G LX1G kontaktör bobini |
| Ürün Uyumluluğu | LC1G400...500 |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 100...250 V AC/DC 50/60 Hz |
| Çalışma Süresi | 20...35 msn açma 40...55 ms kapama |
| Mekanik Dayanıklılık | 5 Mcycles |
| Maksimum Çıkış Frekansı | 600 cyc/mn -de <60 °C |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik çift yönlü tepe noktası sınırlaması |
|---|---|
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Çalışma: 0,8...1,1 Uc 60 °C) Düşme: 0...0.45 Uc 60 °C) |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: push-in termination 1 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sabit damarlı without cable end sleeve AWG 26...AWG 12 Kontrol devresi: push-in termination 1 kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek with cable end sleeve AWG 24...AWG 14 Kontrol devresi: push-in termination 2 kablo(lar) 0,5…1,0 mm² rigid or stranded with cable end sleeve AWG 20...AWG 18 |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 880 VA -de 240 V AC, 60 Hz |
| W Cinsinden Kalkış Gücü | 690,0 W DC |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 11,0 VA -de 240 V AC, 60 Hz |
| W Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 6,2 W için DC ag |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
|---|---|
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan 5000 m değer kaybı faktörü ile |
| Elektromanyetik Uyumluluk | EMC bağışıklığı conforming to IEC 60947-4-1 Emisyon testleri criteria A conforming to IEC 60947-4-1 Yayılan radyo-elektrik parazitlerine bağışıklık - test level: 20 V/m conforming to EN/IEC 61000-4-3 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to SEMI F47 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1A CSA C22.2 No 60947-4-1 |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…70 °C Uc'de |
| Yükseklik | 167,0 mm |
| Genişlik | 140,0 mm |
| Derinlik | 93,0 mm |
| Set Başına Miktar | 1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 18,100 cm x 22,100 cm x 23,700 cm, 2,032 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,600 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..