.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör bobini |
| Ürün Grubu | LXD3 |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 400 V AC 50/60 Hz |
| Ortalama Direnç | 607 Ohm -de 20 °C |
| Kapalı Devre Endüktansı | 33,1 H |
| Ürün Uyumluluğu | LC1DT60A LC1DT80A LC1D40A...D65A |
| Mekanik Dayanıklılık | 6 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Hızı | 3600 cyc/h -de <60 °C |
| Bobin Teknolojisi | Yerleşik süpresör modülü olmadan |
|---|---|
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Düşme: 0,3...0,6 Uc at 50/60 Hz (at <60 °C) Çalışma: 0,8...1,1 Uc at 50 Hz (at <60 °C) Çalışma: 0,85...1,1 Uc at 60 Hz (at <60 °C) |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 160 VA 60 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) 160 VA 50 Hz cos phi 0,75 (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 15 VA 60 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) 15 VA 50 Hz cos phi 0,3 (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 4…5 W -de 50/60 Hz |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 0,07 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,7 cm x 5,7 cm x 9,6 cm, 114,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 30 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,759 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..