.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Resi9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Resi9 MP |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Muhafaza |
| Muhafaza Tipi | Modüler muhafaza |
| Nb Of 18 Mm Modules Per Row | 12 |
| Nb Of Horizontal Rows | 2 |
| Type Of Door | Düz |
| Genişlik | Dış: 268 mm |
| Yükseklik | Dış: 353 mm |
| Derinlik | Dış : 102 mm |
| Muhafaza Montajı | Yüzey |
|---|---|
| 9 Mm Vida Adımı | 24 |
| Toplam 18 Mm'lik Modül Sayısı | 24 |
| [in] Nominal Akım | 63 A |
| Rayın Tipi | 35 mm asimetrik ray |
| Montaj Plakası Açıklaması | Montaj plakası olmadan |
| Kablo Girişi | 1 kanal flanşı 1 çıplak flanş |
| Terminal Bloğu Fonksiyonu | Olmadan |
| Muhafaza Malzemesi | Geri parça: teknoplastik Kapı: teknoplastik Ön yüz: teknoplastik |
| Iç Derinlik | 80 mm |
| Renk | Kapı: beyaz (RAL 9003) Ön yüz: beyaz (RAL 9003) |
| Pazar Segmenti | Konut |
| Standartlar | IEC 60670-1 IEC 60670-24 |
|---|---|
| Kalite Etiketleri | IMQ |
| Yangına Dayanıklılık | Kapı: 650 °C Geri parça: 650 °C Ön yüz: 650 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,2 cm x 26,8 cm x 35,3 cm, 1,01 kg |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 52,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 5,15 kg |
| Package 3 | P12, 80 Adet, 120,0 cm x 80,0 cm x 120,0 cm, 94,4 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..