.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | TransferPacT |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Otomatik aktarım anahtarı |
| Cihaz Uygulaması | Besleme kaynağını değiştirme |
| Kutup Tanımı | 4P |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Aşağı Bağlantı | Vidalı |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Üst Bağlantı | Vidalı |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| [icm] Nominal Kısa Devre Kapama Kapasitesi | 15 kA sadece yük ayırıcı 400 V AC -de 50 Hz 75 kA şebeke tarafı koruma devre kesicisi ile 400 V AC -de 50 Hz |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet |
| Aktarım Anahtarı Sınıfı | PC |
|---|---|
| Kontak Konumunun Sayısı | 3 |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA + 2 NK 1 NK + 2 NA 2 NA |
| Utilization Category | AC-33B |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC 50/60 Hz |
| Kontrol Tipi | Döner düğme Selektör anahtarı |
| Çalışma Modu | Otomatik Manuel |
| Montaj Desteği | Plaka DIN rayı |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | KAPALI konumda kilit |
| Nominal Görev | Kesintisiz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Switch: 800 V Controller: 500 V |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | Switch: 6 kV Controller: 6 kV |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 63 A |
| Mekanik Kilitleme | Mekanik kilitleme ile |
| Mekanik Dayanıklılık | 8000 cycles |
| Bağlantı Aralığı | 18 mm |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 5 kA süresince 0.1 s |
| Yükseklik | 147 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| Derinlik | 94 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,4 kg |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 63 A -de 60 °C |
| Standartlar | IEC 60947-6-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE CB CCC |
| Ip Koruma Derecesi | Ön yüz: IP40 auto mode Inside the enclosure: IP20 manual mode |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 13,600 cm x 21,100 cm x 36,700 cm, 3,890 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..