.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 IHP |
| Ürün Grubu | IHP |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Programlanabilir dijital zaman anahtarı |
| Cihaz Uygulaması | Bina |
| Pil Tipi | Lityum |
| Kanalların Sayısı | 1 |
| Available Equipment | Programlama kiti Bellek anahtarı |
| Kullanıcı Dili | Portekizce İngilizce Fransızca İtalyanca Almanca İspanyolca |
| Renk Tonu | Beyaz (RAL 9003) |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 16 A - 250 V AC pf = 1 4 A - 250 V AC pf = 0,6 |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230 V AC % - 15...10 -de 50/60 Hz |
| Doğruluk | +/- 0,5 sn/gün 25 °C |
| Döngü Süresi | 24 saat + 7 gün |
| Anahtarlamaların Maksimum Sayısı | 56 |
| Minimum Aralık Süresi | 1 min |
| Fonksiyon Mevcuttur | Çalışma saatleri sayacı Otomatik kış/yaz saati değiştirme |
| Ekran Tipi | LCD |
| Pil Ömrü | 10 yr |
| Yedekleme Süresi | 10 yıl süre ve program kaydetme |
| Ayarın Tipi | PIN kodu Tatilde devre dışı bırakma fonksiyonu |
| Bağlantılar - Terminaller | 2 x 0,5…2,5 mm² vidasız terminaller |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Genişlik | 18 mm |
| Yükseklik | 90 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,09 kg |
| Fonksiyon | Hiçbiri |
| Tatillerin Olmaması | Evet |
| Zaman Değişikliği | Otomatik |
| Güncelleyen | Hiçbiri |
| Uyumluluk Kodu | IHP |
| Pazar Segmenti | Konut Küçük ölçekli işletmeler |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 B |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,3 cm x 8,3 cm x 10,6 cm, 125 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 86 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 11,366 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..