.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys adası |
| Ürün Grubu | TPRAN |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog GÇ modülü |
| Cihaz Sunumu | 2 analog giriş ve 1 analog çıkış sağlayan IO modülü Bir TeSys Island sisteminde gelişmiş kontrol fonksiyonlarının etkinleştirilmesi Yalnızca bir veri yolu modülü TPRBC'ye bağlandığında çalışır |
| Modülün Fonksiyonu | Yapılandırılabilir 2 analog girişte voltaj, akım veya sıcaklık ölçümü 1 yapılandırılabilir analog çıkışta sürüş gerilimi veya akım kaynağı |
| Ürün Uyumluluğu | TPRBC hat birleştirici |
| Analog Giriş Modülü | 2 isolated with common point |
| Analog Giriş Tipi | Akım 4...20 mA Akım 0...20 mA Gerilim 0...10 V Gerilim - 10...10 V Sıcaklık probu - 60...180 °C sıcaklık probu: Ni 100 Sıcaklık probu - 60...180 °C sıcaklık probu: Ni 1000 Sıcaklık probu -200...+850 °C sıcaklık probu: Pt 100 Sıcaklık probu - 200...600 °C sıcaklık probu: Pt 1000 Termokuplör - 200...1000 °C termokuplör J Termokuplör - 200...1300 °C termokuplör K Termokuplör 0...1760 °C termokuplör R Termokuplör 0...1760 °C termokuplör S Termokuplör 0...1820 °C termokuplör B Termokuplör - 200...400 °C termokuplör T Termokuplör - 200...1300 °C termokuplör N Termokuplör - 200...800 °C termokuplör E Termokuplör 0...2315 °C termokupl C |
| Ölçüm Doğruluğu | +/- 0.1 % of full scale gerilim 25 °C +/- 0.1 % of full scale akım 25 °C +/- 0.1 % of full scale sıcaklık probu 25 °C +/- 0.1 % of full scale in positive temperature range termokuplör 25 °C +/- 0.4 % of full scale in negative temperature range termokuplör 25 °C |
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 15 bit + işaret tam ölçek |
| Giriş Empedansı | = 1 MOhm gerilim >= 1 MOhm termokuplör >= 1 MOhm sıcaklık probu |
| Analog Çıkış Sayısı | 1 isolated |
| Analog Çıkış Tipi | Akım 4...20 mA Akım 0...20 mA Gerilim 0...10 V Gerilim - 10...10 V |
| Analog Çıkış Çözünürlüğü | 12 bit, 4...20 mA tam ölçek 12 bit, 0...20 mA tam ölçek 12 bit, 0...10 V tam ölçek 11 bit + işaret, - 10...10 V tam ölçek |
| Kablonun Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti <30 m için giriş/çıkış devre |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil/kırmızı) for DS (device status) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC supplied by the bus coupler |
|---|---|
| Akım Tüketimi | 160 mA |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 0,5 W maksimum |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 0,5 kV 'e uygunIEC 61010-1 |
| Standartlar | IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL EAC (beklemede) |
| Montaj Modu | Yatay ve dikey (35 mm simetrik ray) |
| Bağlantılar - Terminaller | Giriş/çıkış devresi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 8 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)sert Giriş/çıkış devresi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 8 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)esnek kablo uçsuz Giriş/çıkış devresi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 8 kablo(lar) 0,25…2,5 mm² (AWG 22...AWG 14)esnek ile |
| Genişlik | 25 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,172 kg |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunUL 94 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi, seviye 3, 8 kV hava, 6 kV kontak, conforming to EN/IEC 61000-4-2 Yayılmalı RF alanları, seviye 3, 10 V/m, conforming to EN/IEC 61000-4-3 Hızlı geçici bağışıklık testi, seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi (ortak mod), seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 13,500 cm x 15,500 cm, 245,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,654 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..