.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | FDM121 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ekran modülü |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Görüntüleme ve sinyalleme aksesuarı |
| Seri Uyumluluğu | MasterPact MTZ Masterpact NW Masterpact NT Compact NSX Compact ComPact NS630b...1600 Compact ComPact NS1600b...3200 PowerPact PowerPact H PowerPact PowerPact J PowerPact PowerPact L PowerPact PowerPact P PowerPact PowerPact R |
| Ürün Adı | Enerlin'X FDM |
| Modülün Fonksiyonu | Uzaktan kumanda Ağı gözlemleme Ölçüm Ekran alarmı |
| Kontrol Tipi | Uzaktan kumanda |
|---|---|
| Montaj Tipi | Sıva altı montaj |
| Montaj Desteği | Kit ile yüzeye montaj Kapı kesimi |
| Ekran Tipi | Beyaz arkadan aydınlatmalı LCD ekran, |
| Ekran Çözünürlüğü | 128 x 128 piksel |
| Yatay X Dikey Görüş Açısı | 60 x 30° |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC - 20...10 % |
| Akım Tüketimi | 21 mA |
| Standartlar | CE CSA UL |
| Yükseklik | 96 mm |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 33,6 mm |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Yedek parça için ComPact NS630b...1600 Yedek parça için ComPact NS1600b...3200 |
| Ip Koruma Derecesi | IP53 ön yüz: |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,803 cm x 10,275 cm x 10,375 cm, 244,5 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 34 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 8967 g |
| Package 3 | P12, 816 Adet, 95 cm x 80 cm x 120 cm, 224208 g |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..