.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | ComPact NSX100...250 ComPact NSX400...630 ComPact NS630b...1600 ComPact NS1600b...3200 |
|---|---|
| Ürün Grubu | IFM |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Arayüz modülü |
| Seri Uyumluluğu | Masterpact MasterPact MTZ Masterpact Masterpact NT Masterpact Masterpact NW Compact Compact NSX Compact ComPact NS630b...1600 Compact ComPact NS1600b...3200 PowerPact PowerPact J PowerPact PowerPact L PowerPact PowerPact H PowerPact PowerPact P PowerPact PowerPact R |
| Haberleşme Ağ Tipi | Universal Logic Plug üzerinde 2 portlu RJ45 Modbus, Modbus Seri hat bağımlı9,6...38,4 kbauds üzerinde 1 RJ45 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Klipsle |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 2 güç besleme |
| Giriş Gerilimi | 24 V DC - 20...10 % |
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Akım Tüketimi | 30 mA 24 V DC room temperature |
| Güç Tüketimi | 1,635 W |
| Bellek Tipi | EEPROM veri depolama |
| Bağlantılar - Terminaller | RJ45 konnektör Vidalı tip terminaller |
| Ürün Sertifikaları | EAC cULus CE FCC |
| Standartlar | CISPR 22 UL 61010 UL 60950 CISPR 24 CISPR 11 IEC 60950 IACS E10 |
| Yükseklik | 109 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Ürün Ağırlığı | 120 g |
| Ip Koruma Derecesi | Konnektörler: IP20 Diğer parçalar: IP30 |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…85 % -de 55 °C yoğuşmasız |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Alev Geciktirici | V0 'e uygunUL 94 |
| Darbe Dayanımı | +/- 15 gn 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27 |
| Titreşim Frekansı | 5…8,4 Hz 'e uygunEN/IEC 60068-2 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 8,000 cm x 11,500 cm, 117,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 54 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,772 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..