.png)
Tükendi
Gelince Haber VerPT 570730 230 VAC 4 C/O 06A Endüstriyel Röle, endüstriyel kumanda devrelerinde kararlı çalışma sunmak üzere tercih edilen bir röle çözümüdür.
Ürün yapısı; 230VAC çalışma gerilimi, 4C/O kontak yapısı, 06A anahtarlama kapasitesi ile çeşitli pano ve kontrol uygulamalarında uyumlu kullanım sunar.
| Kontak Tipi | 4 CO |
|---|
| Kontak Akımı | 6 A |
|---|---|
| Bobin Gerilimi | 230 VAC |
| Güç Kaybı | 1,00 W |
| Genişlik | 22 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 28 mm |
| Ağırlık | 0,03 kg |
| Minimum Ortam Sıcaklığı | -25 °C |
|---|---|
| Maksimum Ortam Sıcaklığı | 70 °C |
| Paketleme Birimleri | 1 Adet, 10 Adet, 250 Adet |
|---|
| EAN Kodu | 9004839055256 |
|---|---|
| Ürün Ailesi | PT |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..