.png)
Tükendi
Gelince Haber VerPT570524 24VAC 4 C/O 06A Endüstriyel Röle, endüstriyel kumanda devrelerinde kararlı çalışma sunmak üzere tercih edilen bir röle çözümüdür.
Ürün yapısı; 24VAC çalışma gerilimi, 4C/O kontak yapısı, 06A anahtarlama kapasitesi ile çeşitli pano ve kontrol uygulamalarında uyumlu kullanım sunar.
| Kontak Yapısı | 4 CO |
|---|---|
| Kontak Akımı | 6A |
| AC Bobin Gerilimi | 24VAC |
| Güç Kaybı | 1,00W |
| Net Genişlik | 22,00mm |
| Net Yükseklik | 28,00mm |
| Net Ağırlık | 0,03kg |
| Min. Ortam Sıcaklığı | -25°C |
| Maks. Ortam Sıcaklığı | 70°C |
| Paketleme Birimi | 1 pc, 10 pc, 250 pc |
| Foreign Keywords | 8-1419111-7 |
| Ürün Ailesi | PT |
|---|---|
| EAN Kodu | 9004839055331 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..