.png)
Tükendi
Gelince Haber VerRT 424524 024 VAC 2 C/O 08A Pcb Röle 8 Pın, kumanda ve otomasyon panolarında güvenilir anahtarlama sağlamak için kullanılan bir PCB röledir.
Ürün yapısı; 024VAC çalışma gerilimi, 2C/O kontak yapısı, 08A anahtarlama kapasitesi, 8 pin bağlantı yapısı ile çeşitli pano ve kontrol uygulamalarında uyumlu kullanım sunar.
| Pin Aralığı | 5 mm |
|---|---|
| Kontak Tipi | 2 CO |
| Kontak Malzemesi | AgNi 90/10 |
| Kontak Akımı | 8 A |
|---|---|
| Bobin Gerilimi | 24 VAC |
| Güç Kaybı | 0,80 W |
| Genişlik | 12.7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 29 mm |
| Ağırlık | 0.01 kg |
| Minimum Ortam Sıcaklığı | -25 °C |
|---|---|
| Maksimum Ortam Sıcaklığı | 70 °C |
| Paketleme Birimleri | 1 Adet, 20 Adet, 500 Adet |
|---|
| EAN Kodu | 9004839034602 |
|---|---|
| Ürün Ailesi | RT |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..