.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri Uyumluluğu | Easy Lexium 16 |
|---|---|
| Ürün Grubu | BCH16 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 3000 rpm |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 220 V |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 faz |
| Sürekli Durma Akımı | 7,9 A |
| Sürekli Durma Torku | 7,16 N.m için LXM16D -de 14,43 A, 220 V, monofaze |
| Sürekli Güç | 1500 W |
| Tepe Durma Torku | 21,48 N.m için LXM16D -de 14,43 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 1500 W için LXM16D -de 14,43 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Tork | 7,16 N.m için LXM16D -de 14,43 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Hız | 2000 rpm için LXM16D -de 14,43 A, 220 V, monofaze |
| Maksimum Akım Irms | 24,9 A için LXM16D -de 1,5 kW, 220 V |
| Maksimum Kalıcı Akım | 23,7 A |
| Ürün Uyumluluğu | LXM16D hareket servo motorları motor -de 1,5 kW, 220 V, monofaze |
| Şaft Ucu | Paralel anahtar |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 22 mm |
| Şaft Uzunluğu | 35 mm |
| Anahtar Genişliği | 8 mm |
| Geri Besleme Tipi | 23 bit yüksek çözünürlüklü kodlayıcı |
| Frenleme | Olmadan |
| Tutma Torku | 15,0 N.m |
| Montaj Desteği | Asya standardı flanş |
| Motor Flanş Boyutu | 130 mm |
| Elektrikli Bağlantı | Konnektör MIL |
| Tork Sabiti | 0,91 N.m/A -de 20 °C |
| Geri Emf Sabiti | 60,2 V/krpm -de 20 °C |
| Rotor Ataleti | 14,8 kg.cm² |
| Stator Direnci | 0,77 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 6,77 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 8,7 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 709.52 N -de 2000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 176,4 N |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 159,3 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 110 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 6 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 9 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 145 mm |
| Şaft Destek Flanşı Mesafesi | 50 mm |
| Genişlik | 130 mm |
| Yükseklik | 183,4 mm |
| Derinlik | 159,3 mm |
| Ürün Ağırlığı | 7,3 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 IM B5, IM V1 IP65 IM V3 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 27,5 cm x 18 cm x 36 cm, 7,91 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..