.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri Uyumluluğu | Easy Lexium 16 |
|---|---|
| Ürün Grubu | BCH16 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 5000 rpm |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 220 V |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 faz |
| Sürekli Durma Akımı | 4,3 A |
| Sürekli Durma Torku | 2,39 N.m için LXM16D -de 7,81 A, 220 V, monofaze |
| Sürekli Güç | 750 W |
| Tepe Durma Torku | 7,16 N.m için LXM16D -de 7,81 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 750 W için LXM16D -de 7,81 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Tork | 2,39 N.m için LXM16D -de 7,81 A, 220 V, monofaze |
| Nominal Hız | 3000 rpm için LXM16D -de 7,81 A, 220 V, monofaze |
| Maksimum Akım Irms | 15,3 A için LXM16D -de 0,75 kW, 220 V |
| Maksimum Kalıcı Akım | 14 A |
| Ürün Uyumluluğu | LXM16D hareket servo motorları motor -de 0,75 kW, 220 V, monofaze |
| Şaft Ucu | Paralel anahtar |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 19 mm |
| Şaft Uzunluğu | 22 mm |
| Anahtar Genişliği | 6 mm |
| Geri Besleme Tipi | 23 bit yüksek çözünürlüklü kodlayıcı |
| Frenleme | Olmadan |
| Tutma Torku | 3,0 N.m |
| Montaj Desteği | Asya standardı flanş |
| Motor Flanş Boyutu | 80 mm |
| Elektrikli Bağlantı | Free lead |
| Tork Sabiti | 0,56 N.m/A -de 20 °C |
| Geri Emf Sabiti | 37,3 V/krpm -de 20 °C |
| Rotor Ataleti | 1,51 kg.cm² |
| Stator Direnci | 1,51 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 9,2 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 6,09 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 221.48 N -de 3000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 61,74 N |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 137 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 70 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 3 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 6,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 90 mm |
| Şaft Destek Flanşı Mesafesi | 36 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Derinlik | 137 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,7 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 IM B5, IM V1 IP65 IM V3 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 13,5 cm x 17,0 cm x 27,5 cm, 2,85 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 8 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 23,56 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..