.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Lexium 32 |
|---|---|
| Ürün Grubu | LXM32M |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Hareket servo sürücü |
| Sürücü Biçimi | Kitap |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 323…528 V |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz - 5...5 % |
| Şebeke Frekansı | 47,5...63 Hz |
| Emc Filtresi | Entegre |
| Sürekli Çıkış Akımı | 40 A -de 4 kHz |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 100 A -de 480 V için 5 s |
| Maksimum Sürekli Güç | 11000 W -de 400 V 11000 W -de 480 V |
| Nominal Güç | 11 kW -de 400 V 4 kHz 11 kW -de 480 V 8 kHz |
| Hat Akımı | 23,3 A, THDI 140 % -de 480 V, hat bobini olmadan 32 A, THDI 54 % -de 480 V, harici hat bobini ile 'in0,5 mH 38,1 A, THDI 70 % -de 480 V, harici hat bobini ile 'in0,5 mH |
| Anahtarlama Frekansı | 4 kHz |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Maksimum Kaçak Akımı | 30 mA |
| Çıkış Gerilimi | <= güç besleme gerilimi |
| Elektrik Yalıtımı | Güç ve kontrol arasında |
| Kablonun Tipi | Tek damar IEC kablosu 50 °C) bakır 90 °C XLPE/EPR |
| Elektrikli Bağlantı | Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 8 mm², AWG 8 (CN8) |
| Sıkma Torku | CN8: 3,8 N.m |
| Dijital Giriş Sayısı | 2 yakalama ayrık giriş(ler) |
| Dijital Giriş Tipi | Yakalama (CAP terminaller) |
| Örnekleme Süresi | 0,25 ms |
| Dijital Giriş Gerilimi | 24 V DC için yakalama |
| Dijital Giriş Lojiği | Pozitif (STO_A grubu, STO_B grubu) 0 Durumunda: 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1 |
| Yanıt Süresi | <= 5 ms STO_A grubu, STO_B grubu |
| Dijital Çıkış Sayısı | 3 |
| Dijital Çıkış Tipi | Lojik çikislar (DO)24 V DC |
| Dijital Çıkış Gerilimi | <= 30 V DC |
| Dijital Çıkış Lojiği | Pozitif veya negatif (DO) 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| Kontak Sıçrama Süresi | <= 1 ms için STO_A grubu, STO_B grubu |
| Frenleme Akımı | 50 mA |
| Çıkışta Yanıt Süresi | 250 µs (DO) için gizli çikislar |
| Kontrol Sinyali Tipi | Darbeli çıkış (PTO) RS422 <500 kHz <100 m |
| Koruma Tipi | Ters polariteye karşı: giriş sinyali |
| Güvenlik Fonksiyonu | STO (güvenli tork kapatma), entegre |
| Güvenlik Seviyesi | SIL 3 'e uygunEN/IEC 61508 |
| Haberleşme Arayüzü | Modbus TCP, ayrılmış haberleşme kartlı CANopen, ayrılmış haberleşme kartlı CANmotion, ayrılmış haberleşme kartlı Ethernet/IP, ayrılmış haberleşme kartlı EtherCAT, ayrılmış haberleşme kartlı Profibus, ayrılmış haberleşme kartlı Profinet, ayrılmış haberleşme kartlı Analog I/O, ayrılmış haberleşme kartlı Digital I/O, entegre |
| Durum Led'i | 1 LED (kırmızı) servo sürücü gerilimi |
| Sinyalleme Fonksiyonu | Hataların ekranı 7 segment |
| İşaretleme | CE |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Ürün Uyumluluğu | Servo motor BMH (190 mm, 1 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 2 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 3 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 4 motor yigini) |
| Genişlik | 180 mm |
| Yükseklik | 385 mm |
| Derinlik | 240 mm |
| Ürün Ağırlığı | 9,6 kg |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli EMC, sınıf A grup 1 'e uygunEN 55011 |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 61800-3 |
| Ürün Sertifikaları | CSA |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to EN/IEC 60529 |
| Titreşim Direnci | 1 gn (f= 13…150 Hz) conforming to EN/IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60028-2-27 |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61800-5-1 |
| Çevresel Özellik | Sınıf 3C1 conforming to IEC 60721-3-3 |
| Bağıl Nem | Sınıf 3K3 (% 5 - 85) yoğuşmasız 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…50 °C 'e uygunUL |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Soğutmanın Tipi | Entegre fan |
| Çalışma Yüksekliği | <= 1000 m olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 37,000 cm x 33,000 cm x 59,000 cm, 10,348 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 2 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 35,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..