.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Lexium 32 |
|---|---|
| Ürün Grubu | LXM32S |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Hareket servo sürücü |
| Sürücü Biçimi | Kitap |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 200...240 V % - 15...10 380...480 V % - 15...10 |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 170…264 V 323…528 V |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz - 5...5 % |
| Şebeke Frekansı | 47,5...63 Hz |
| Emc Filtresi | Entegre |
| Sürekli Çıkış Akımı | 10 A -de 8 kHz |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 30 A -de 208 V için 5 s 30 A -de 480 V için 5 s |
| Maksimum Sürekli Güç | 2800 W -de 208 V 5600 W -de 400 V 5600 W -de 480 V |
| Nominal Güç | 2 kW -de 208 V 8 kHz 3 kW -de 400 V 8 kHz 3 kW -de 480 V 8 kHz |
| Hat Akımı | 9,2 A, THDI 59 % -de 208 V, harici hat bobini ile 'in1 mH 11,1 A, THDI 77 % -de 400 V, harici hat bobini ile 'in1 mH 9,6 A, THDI 85 % -de 480 V, harici hat bobini ile 'in1 mH 9,8 A, THDI 128 % -de 208 V, hat bobini olmadan 8,3 A, THDI 148 % -de 400 V, hat bobini olmadan 7 A, THDI 152 % -de 480 V, hat bobini olmadan |
| Anahtarlama Frekansı | 8 kHz |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Maksimum Kaçak Akımı | 30 mA |
| Çıkış Gerilimi | <= güç besleme gerilimi |
| Elektrik Yalıtımı | Güç ve kontrol arasında |
| Kablonun Tipi | Tek damar IEC kablosu 50 °C) bakır 90 °C XLPE/EPR |
| Elektrikli Bağlantı | Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 3 mm², AWG 12 (CN8) |
| Sıkma Torku | CN8: 0,5 N.m |
| Dijital Giriş Sayısı | 2 yakalama ayrık giriş(ler) |
| Dijital Giriş Tipi | Yakalama (CAP terminaller) |
| Örnekleme Süresi | 0,25 ms |
| Dijital Giriş Gerilimi | 24 V DC için yakalama |
| Dijital Giriş Lojiği | Pozitif (STO_A grubu, STO_B grubu) 0 Durumunda: 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1 |
| Yanıt Süresi | <= 5 ms STO_A grubu, STO_B grubu |
| Dijital Çıkış Sayısı | 3 |
| Dijital Çıkış Tipi | Lojik çikislar (DO)24 V DC |
| Dijital Çıkış Gerilimi | <= 30 V DC |
| Dijital Çıkış Lojiği | Pozitif veya negatif (DO) 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| Kontak Sıçrama Süresi | <= 1 ms için STO_A grubu, STO_B grubu |
| Frenleme Akımı | 50 mA |
| Çıkışta Yanıt Süresi | 250 µs (DO) için gizli çikislar |
| Güvenlik Fonksiyonu | STO (güvenli tork kapatma), entegre |
| Güvenlik Seviyesi | SIL 3 'e uygunEN/IEC 61508 |
| Haberleşme Arayüzü | SERCOS III, entegre |
| Durum Led'i | 1 LED (kırmızı) servo sürücü gerilimi |
| Sinyalleme Fonksiyonu | Hataların ekranı 7 segment |
| İşaretleme | CE |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Ürün Uyumluluğu | Servo motor BMH (100 mm, 3 motor yigini) |
| Genişlik | 68 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Derinlik | 237 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,7 kg |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli EMC 'e uygunEN 55011 sınıf A grup 1 |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 61800-3 |
| Ürün Sertifikaları | CSA |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to EN/IEC 60529 |
| Titreşim Direnci | 1 gn (f= 13…150 Hz) conforming to EN/IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60028-2-27 |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61800-5-1 |
| Çevresel Özellik | Sınıf 3C1 conforming to IEC 60721-3-3 |
| Bağıl Nem | Sınıf 3K3 (% 5 - 85) yoğuşmasız 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…50 °C 'e uygunUL |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Soğutmanın Tipi | Entegre fan |
| Çalışma Yüksekliği | <= 1000 m olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,600 cm x 27,500 cm x 33,000 cm, 3,302 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,350 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..