.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTermistör-motor Koruma Rölesi Kompakt Değerlendirme Birimi 17 5 Mm Muhafaza Vida Tipi Klemens 1 No Kontak 1 Nc Kontak Us = 24 V-240 V Ac/dc Otomatik Sifirlama Bimetal Şalter İ̇çin Uygundur 2 Led (ready/tripped) Galvanizli Ayırma
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | SIRIUS 3RN2 termistör-motor koruma rölesi |
| Ürün Tanımı | Termistör-motor koruma rölesi |
| Ürün Modeli | Kompakt değerlendirme cihazı, bimetal şalterler için uygundur |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RN2 |
| Ürün Fonksiyonu | Termistör motor koruması |
|---|---|
| Gösterge Modeli Led | Evet |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde | |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda | 0,9 W |
| Dc'de Sıcak İ̇şletim Durumunda | 0,9 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi IEC 60664 Uyarınca Aşırı Gerilim Kategorisi İ̇ii İ̇çin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 300 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 11 g / 15 ms |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 55 Hz: 0,35 mm |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE | |
| 24 V'ta Tipik | 100 000 |
| 230 V'ta Tipik | 100 000 |
| Termik Akım Temaslı Anahtar Elemanı Maksimum | 5 A |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 05/28/2009 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 Lead monoxide (lead oxide) CAS-No. 1317-36-8 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol CAS-No. 119-47-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 135 g |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Hatalı Hafızalama | Hayir |
| Dinamik Tel Kopması Algılama | Hayir |
| Harici Sıfırlama | Hayir |
| Otomatik Sıfırlama | Evet |
| Manuel Sıfırlama | Hayir |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC/DC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 24 ... 240 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 24 ... 240 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Dc'de Anma Değeri | 24 ... 240 V |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Dc'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,85 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 60 Hz'de | |
| Çalıştırma Akımı Zirvesi | |
| 24 V'ta | 0,3 A |
| 240 V'ta | 8 A |
| Çalıştırma Akımı Zirvesinin Süresi | |
| 24 V'ta | 0,15 ms |
| 240 V'ta | 0,15 ms |
| Köprüleme Süresi Şebeke Kesintisinde Minimum | 40 ms |
|---|
| Bağıl Ölçüm Hassasiyeti | 9 % |
|---|
| Malzeme Anahtar Kontağı | AgSnO2 |
|---|---|
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE Maksimum | 3 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 125 V'ta | 0,2 A |
| 250 V'ta | 0,1 A |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
|---|---|
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi AC-15'TE 250 V'ta 50/60 Hz'de | 3 A |
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 125 V'ta | 0,2 A |
| Daimi Akım Diazed Çıkış Rölesi Sigorta Fişi | 6 A |
| İ̇letkene Bağlı Parazit Oluşumu | |
|---|---|
| Patlama Nedeniyle IEC 61000-4-4 Uyarınca | 2 kV (güç girişleri) / 1 kV (sinyal girişleri) |
| İ̇letken Topraklama Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 2 kV (topraklamaya giden hat) |
| Hattan Hata Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 1 kV (hattan hata) |
| Elektro Statik Boşalım IEC 61000-4-2 Uyarınca | 6 kV kontak boşaltımı / 8 kV hava boşaltımı |
| Potansiyel Ayrım Modeli | Galvanik ayırma |
|---|---|
| Potansiyel Ayrım | |
| Giriş Ve Çıkış Arasında | Evet |
| Çıkışlar Arasında | Evet |
| Gerilim Beslemesi Ve Diğer Devreler Arasında | Evet |
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Yardımcı Akım Ve Kontrol Devresi Terminali | Evet |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (20 ... 12), 2x (20 ... 14) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 4 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 20 ... 12 |
| Çok Telli | 20 ... 12 |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,6 ... 0,8 N·m |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 100 mm |
| Genişlik | 17,5 mm |
| Derinlik | 90 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 0 mm |
| Geride | 0 mm |
| Yukarı | 0 mm |
| Aşağı Doğru | 0 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Taşıma Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında Maksimum | 70 % |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RN2 thermistor motor protection Ürün ailesi |
| EAN | 4047621004433 |
| UPC | 804766415531 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 132,00 x 116,00 x 38,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,135 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 28.05.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | d55ddc3b-7501-4768-aeac-44646b3e48ad |
| Ürün Kodu | 4953 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-15-03 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-15-03 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002568 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002568 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002568 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002568 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002568 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002568 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002568 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002568 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5282 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5282 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-22-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-22-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..