.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKontaktör AC-1 22 A 400 V / 40 °c 4 Kutuplu AC 230 V 50/60 Hz Vida Tipi Klemens Ebat: S00
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kontaktör |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RT23 |
| Koruyucu Ebadı | S00 |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi | |
| İ̇letişim Fonksiyon Modülü | Hayir |
| Yardιmcι Anahtar | Evet |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde | |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda | 6,4 W |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 1,6 W |
| Yük Akım Parçasız Tipik | 1,4 W |
| Güç Kaybı Hesaplaması Türü Akıma Bağlı | Kare |
| İ̇zolasyon Gerilimi | |
| Ana Akım Devresinin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 690 V |
| Yardımcı Ve Kontrol Devresi Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti | |
| Ana Akım Devresinin Anma Değeri | 6 kV |
| Yardımcı Akım Devresinin Anma Değeri | 6 kV |
| Şok Mukavemeti Dikdörtgen Darbede | |
| Ac'de | 7,3 g / 5 ms, 4,7 g / 10 ms |
| Şok Mukavemeti Sinüs Darbesinde | |
| Ac'de | 11,4 g / 5 ms, 7,3 g / 10 ms |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) | |
| Kontaktör Tipik | 30 000 000 |
| Yardımcı Anahtar Bloklu Kontaktör Tipik | 10 000 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,233 kg |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Bağıl Nem Minimum | 10 % |
| Bağıl Nem 55 ℃'de IEC 60068-2-30 Uyarınca Maksimum | 95 % |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 4 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı Ana Kontaklar İ̇çin | 4 |
| Gerilim Türü Ana Devre İ̇çin | AC |
| İ̇şletim Akımı | |
| AC-1'DE 400 V'ta 40 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 22 A |
| AC-1'DE | |
| 690 V'a Kadar 40 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 22 A |
| 690 V'a Kadar 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 20 A |
| AC-3'TE | |
| 400 V'ta Anma Değeri | 12 A |
| AC-4'TE 400 V'ta Anma Değeri | 8,5 A |
| Minimum Kesit Ana Devrede Maksimum AC-1 Anma Değerinde | 4 mm² |
| 1 Akım Hattında Dc-1’de | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 20 A |
| 60 V'ta Anma Değeri | 20 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 2,1 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 0,8 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,6 A |
| Seri Devre 2 Akım Hattında Dc-1’de | |
| 110 V'ta Anma Değeri | 12 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 1,6 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,8 A |
| Seri Devre 3 Akım Hattında Dc-1’de | |
| 110 V'ta Anma Değeri | 20 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 20 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 1,3 A |
| 1 Akım Hattında DC-3'TE DC-5'TE | |
| 60 V'ta Anma Değeri | 0,5 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 0,15 A |
| Seri Devre 2 Akım Hattında DC-3'TE DC-5'TE | |
| 60 V'ta Anma Değeri | 5 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 0,35 A |
| Seri Devre 3 Akım Hattında DC-3'TE DC-5'TE | |
| 220 V'ta Anma Değeri | 1,5 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,2 A |
| İ̇şletim Kapasitesi | |
| AC-3'TE 400 V'ta Anma Değeri | 5,5 kW |
| AC-4'TE 400 V'ta Anma Değeri | 4 kW |
| Yük Boşaltma Frekansı | |
| Ac'de | 10 000 1/h |
| Anahtarlama Frekansı | |
| AC-1'DE Maksimum | 1 000 1/h |
| Gerilim Türü | AC |
|---|---|
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC |
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Solenoid Ac'de | |
| 50 Hz'de | 0,8 ... 1,1 |
| 60 Hz'de | 0,85 ... 1,1 |
| Kapanma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | |
| 50 Hz'de | 37 VA |
| 60 Hz'de | 33 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Kapanma Gücünde | |
| 50 Hz'de | 0,8 |
| 60 Hz'de | 0,75 |
| Tutma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | |
| 50 Hz'de | 5,7 VA |
| 60 Hz'de | 4,4 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Tutma Gücünde | |
| 50 Hz'de | 0,25 |
| 60 Hz'de | 0,25 |
| Kapanış Gecikmesi | |
| Ac'de | 9 ... 35 ms |
| Açılış Gecikmesi | |
| Ac'de | 7 ... 13 ms |
| Elektrik Arkı Süresi | 10 ... 15 ms |
| Aktivasyon Modeli Anahtar Tahriki | Standart A1 - A2 |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
|---|---|
| Takılabilir | 2 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin |
| Sigorta Elemanı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devrenin Kısa Devreye Karşı Korunması İ̇çin | |
| Düzenleme Türü 1’de Gerekli | GG: 35 A (690 V, 100 kA) |
| Düzenleme Türü 2’de Gerekli | GG: 20 A (690 V, 100 kA) |
| Montaj Konumu | Dikey montaj yüzeyinde +/-180° döndürülebilir, dikey montaj yüzeyinde +/- 22,5° öne ve arkaya eğilebilir. |
|---|---|
| Sabitleme Türü Sıra Montajı | Evet |
| Sabitleme Türü | DIN EN 60715 uyarınca 35 mm'lik üst geçmeli raya vidalı ve sustalı sabitleme |
| Yükseklik | 58 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 10 mm |
| Yukarı | 10 mm |
| Aşağı Doğru | 10 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Yanlarda | 6 mm |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Kontaktörde Yardımcı Kontaklar İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Solenoid | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²), 2x 4 mm² |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²), 2x 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Ana Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 16), 2x (18 ... 14), 2x 12 |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| Çok Telli | 0,5 ... 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 16), 2x (18 ... 14), 2x 12 |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Ana Kontaklar İ̇çin | 20 ... 12 |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 20 ... 12 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| IEC 60947-4-1 Uaryınca Aynalı Kontak | Evet; 3RH29 ile |
| IEC 60947-5-1 Uyarınca Pozitif Kılavuzlamalı | Hayir |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Ürün Fonksiyonu Veriyolu İ̇letişimi | Hayir |
|---|---|
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.15 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 93.8 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.178 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 94.8 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RT.3 contactors, 4-pole, up to 525 A Ürün ailesi |
| EAN | 4011209785144 |
| UPC | 662643917383 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41B |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LDO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 61,5 x 50,00 x 77,5 mm |
| Net Ağırlık | 0,233 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | 16585c26-b0cb-495c-9238-713636f8e77c |
| Ürün Kodu | 5330 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000066 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4755 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4755 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..