.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAşırı Gerilim Limitörü Rc Parça AC 127-240 V 50/60 Hz DC 150-250 V 3rt2.1 Kontaktörler Ve 3rh2 Yardımcı Kontaktörler İ̇çin
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Aşırı gerilim limitörü |
| Ürün Tanımı | RC parça |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RT29 |
| Kullanma Uygunluğu | 3RT2.1 kontaktörler ve 3RH2 yardımcı kontaktörler için |
| Uygunluk Belgesi | CE / UL / CSA |
|---|---|
| Koruyucu Ebadı | S00 |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,007 kg |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC/DC |
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 127 ... 240 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 127 ... 240 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | |
| 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Kontrol Besleme Gerilimi Dc'de Anma Değeri | 150 ... 250 V |
| Aşιrι Gerilim Sınırlayıcı Modeli | RC ünitesi |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Geçmeli |
| Yükseklik | 46 mm |
| Genişlik | 28 mm |
| Derinlik | 9 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.0885 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 6.96 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0061 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 7.04 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Surge suppressors Ürün ailesi |
| EAN | 4011209740044 |
| UPC | 662643918441 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85332900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41B |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 56,00 x 31,00 x 10,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,007 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 1e8a0ffe-934b-4e94-963c-c127755cc86c |
| Ürün Kodu | 5344 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-13 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-10-13 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000683 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000683 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000683 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000197 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000683 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000683 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000683 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000197 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4906 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4906 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-10 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-10 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..