.png)
Tükendi
Gelince Haber VerDevre Kesici Ebat S0 Motor Koruması İ̇çin Sınıf 10 A Tetikleyici 34...40 A N Tetikleyici 480 A Vida Tipi Klemens Standart Anahtarlama Kapasitesi
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Güç şalteri |
| Ürün Modeli | Motor koruması için |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RV2 |
| Devre Kesici Ebadı | S0 |
|---|---|
| Koruyucu Ebadı Kombine Edilebilir Firmaya Özel | S00, S0 |
| Ürün İ̇lavesi Yardιmcι Anahtar | Evet |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde | |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda | 16,25 W |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 5,4 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi Kirlilik Derecesi 3’te Ac'de Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 25g / 11 ms |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) | |
| Ana Kontaklar Tipik | 100 000 |
| Yardımcı Kontaklar Tipik | 100 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 100 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| MB Başına Net Ağırlık | 385 g |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 20 ... +40 °C |
| Depolama Sırasında | 50 ... +80 °C |
| Taşıma Sırasında | 50 ... +80 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 10 ... 95 % |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 3 |
|---|---|
| Akım Ayarlanabilir Aktivasyon Değeri Akıma Bağlı Aşırı Yük Tetikleyici | 34 ... 40 A |
| Gerilim Türü Ana Devre İ̇çin | AC |
| İ̇şletim Gerilimi | |
| Anma Değeri | 20 ... 690 V |
| AC-3'TE Anma Değeri Maksimum | 690 V |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
| İ̇şletim Akımı Anma Değeri | 40 A |
| İ̇şletim Akımı | |
| AC-3'TE 400 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| İ̇şletim Kapasitesi | |
| AC-3'TE | |
| 230 V'ta Anma Değeri | 11 kW |
| 400 V'ta Anma Değeri | 18,5 kW |
| 500 V'ta Anma Değeri | 22 kW |
| 690 V'ta Anma Değeri | 39 kW |
| Anahtarlama Frekansı | |
| AC-3'TE Maksimum | 15 1/h |
| Gerilim Türü Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | AC/DC |
|---|---|
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Topraklama Teşhisi | Hayir |
| Faz Kesintisi Teşhisi | Evet |
| Tetikleme Sınıfı | CLASS 10 |
| Aşırı Yük Tetikleme Elemanı Modeli | Termik |
| Sınır Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icu) | |
| Ac'de 240 V'ta Anma Değeri | 100 kA |
| Ac'de 400 V'ta Anma Değeri | 20 kA |
| Ac'de 500 V'ta Anma Değeri | 6 kA |
| Ac'de 690 V'ta Anma Değeri | 3 kA |
| İ̇şletim Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (ics) Ac'de | |
| 240 V'ta Anma Değeri | 100 kA |
| 400 V'ta Anma Değeri | 10 kA |
| 500 V'ta Anma Değeri | 3 kA |
| 690 V'ta Anma Değeri | 2 kA |
| Akım Yanıt Değeri Ani Kısa Devre Tetikleyicisi | 480 A |
| Tam Yük Akımı (fla) 3 Fazlı Trifaz Motor İ̇çin | |
|---|---|
| 480 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| Mekanik Güç Çıkışı [hp] | |
| Tek Fazlı Trifaz Motor İ̇çin | |
| 110/120 V'ta Anma Değeri | 3 hp |
| 230 V'ta Anma Değeri | 7,5 hp |
| 3 Fazlı Trifaz Motor İ̇çin | |
| 200/208 V'ta Anma Değeri | 10 hp |
| 220/230 V'ta Anma Değeri | 10 hp |
| 460/480 V'ta Anma Değeri | 30 hp |
| UL File Number (ccn) | E47705 (NLRV, NLRV7) |
| Ürün Fonksiyonu Kısa Devre Koruması | Evet |
|---|---|
| Kısa Devre Tetikleme Elemanı Modeli | Manyetik |
| Sigorta Elemanı Modeli İ̇t Şebekesinde Ana Devrenin Kısa Devreye Karşı Korunması İ̇çin | |
| 400 V'ta | GG 63 A |
| 500 V'ta | GG 63 A |
| 690 V'ta | GG 63 A |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | DIN EN 60715 uyarınca 35 mm'lik üst geçmeli raya vidalı ve sustalı sabitleme |
| Yükseklik | 97 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 97 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda Yanlarda | 9 mm |
| Topraklanmış Parçalara 400 V'ta | |
| Aşağı Doğru | 30 mm |
| Yukarı | 30 mm |
| Yanlarda | 9 mm |
| Gerilim Taşıyan Parçalara 400 V'ta | |
| Topraklanmış Parçalara 500 V'ta | |
| Gerilim Taşıyan Parçalara 500 V'ta | |
| Topraklanmış Parçalara 690 V'ta | |
| Aşağı Doğru | 70 mm |
| Yukarı | 70 mm |
| Geride | 0 mm |
| Yanlarda | 30 mm |
| Önde | 0 mm |
| Gerilim Taşıyan Parçalara 690 V'ta |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni Ana Devre İ̇çin | Üstte ve altta |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (1 ... 2,5 mm²), 2x (2,5 ... 10 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (1 ... 2,5 mm²), 2x (2,5 ... 6 mm²), 1x 10 mm² |
| AWG Hatlarında Ana Kontaklar İ̇çin | 2x (16 ... 12), 2x (14 ... 8) |
| Sıkma Torku | |
| Ana Kontaklar İ̇çin Vida Bağlantısında | 2 ... 2,5 N·m |
| Tornavida Şaftı Modeli | Çap 5 ... 6 mm |
| Tornavida Ucunun Büyüklüğü | Pozidriv ebat 2 |
| Yiv Modeli Bağlantı Vidası | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | M4 |
| Ürün Fonksiyonu Güvenlik Fonksiyonu İ̇çin Uygundur | Evet |
|---|---|
| Kullanma Uygunluğu | |
| Emniyetli Açma | Hayir |
| Emniyetli Kapatma | Evet |
| Kullanım Süresi Maksimum | 10 a |
| Test Aşınmaya Göre Kullanım Süresi Gerekli | Evet |
| Tehlike Yaratan Kesilmelerin Oranı | |
| Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 40 % |
| Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 50 % |
| B10 Değeri Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 5 000 |
| Devre Dışı Kalma Oranı [fit] Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 50 FIT |
| Cihaz Tipi ISO 13849-1 Uyarınca | 3 |
|---|---|
| Yüksek Boyutlandırma ISO 13849-2 Uyarınca Gerekli | Evet |
| Emniyetli Cihaz Türü IEC 61508-2 Uyarınca | A tipi |
|---|---|
| T1 Değeri | |
| Proof-test Aralığı Veya Kullanım Süresi İ̇çin IEC 61508 Uyarınca | 10 a |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Gösterge Modeli Anahtarlama Durumu İ̇çin | Düğme |
|---|---|
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 2.68 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Dağıtım Sırasında | 0.143 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 72.7 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.445 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 75.078 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RV2 motor starter protectors Ürün ailesi |
| EAN | 4011209716278 |
| UPC | 662643924534 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41E |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LBP----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 102,00 x 49,00 x 102,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,385 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | 8930ecde-c90d-42fb-9a78-6065f90aa284 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5333 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-04-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000074 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000074 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000074 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000074 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000074 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000074 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000074 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000074 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4845 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4845 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..