.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSirius Yumuşak Yol Verici S00 9 A 4 Kw/400 V 40 °c AC 200-480 V Ac/dc 110-230 V Vidalı Klemensler
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Yumuşak yolverici |
| Ürün Donanımı | |
| Entegre Köprüleme Temas Sistemi | Evet |
| Tristörler | Evet |
| Ürün Fonksiyonu | |
| Cihazın Öz Koruması | Hayir |
| Motor Aşırı Yük Koruması | Hayir |
| Termistör Motor Koruması Değerlendirmesi | Hayir |
| Harici Sıfırlama | Hayir |
| Ayarlanabilir Akım Sınırlayıcı | Hayir |
| Kök 3 Anahtarlama | Hayir |
| Ürün Bileşeni Motor Freni Çıkışı | Hayir |
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 600 V |
| Kirlilik Derecesi | 3, IEC 60947-4-2 uyarınca |
| Ters Gerilimi Tristör Maksimum | 1 200 V |
| Referans İ̇şareti En 61346-2 Uyarınca | Q |
| Referans İ̇şareti Din 40719 Uyarınca Genişletilmiş IEC 204-2 Uyarınca IEC 750 Uyarınca | G |
| İ̇şletim Akımı | |
|---|---|
| 40 °c'de Anma Değeri | 9 A |
| 50 °c'de Anma Değeri | 8 A |
| 60 °c'de Anma Değeri | 7 A |
| Mekanik Güç Çıkışı Trifaze Akım Motoru İ̇çin | |
| 230 V'ta | |
| Standart Anahtarlamada 40 °c'de Anma Değeri | 2,2 kW |
| 400 V'ta | |
| Standart Anahtarlamada 40 °c'de Anma Değeri | 4 kW |
| Mekanik Güç Çıkışı [hp] 3 Fazlı Trifaz Motor İ̇çin 200/208 V'ta Standart Anahtarlamada 50 °c'de Anma Değeri | 2 hp |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
| Bağıl Negatif Tolerans İ̇şletim Frekansı | 10 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans İ̇şletim Frekansı | 10 % |
| İ̇şletim Gerilimi Standart Anahtarlamada Anma Değeri | 200 ... 480 V |
| Bağıl Negatif Tolerans İ̇şletim Gerilimi Standart Anahtarlamada | 15 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans İ̇şletim Gerilimi Standart Anahtarlamada | 10 % |
| Minimum Yük [%] | 10 % |
| Sürekli İ̇şletim Akımı [% 40 °c'de | 115 % |
| Güç Kaybı [w] İ̇şletim Akımında 40 °c'de İ̇şletim Sırasında Tipik | 1 W |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC/DC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Bağıl Negatif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | 10 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | 10 % |
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Ac'de 50 Hz'de | 110 ... 230 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Ac'de 60 Hz'de | 110 ... 230 V |
| Bağıl Negatif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de 50 Hz'de | 15 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de 50 Hz'de | 10 % |
| Bağıl Negatif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de 60 Hz'de | 15 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de 60 Hz'de | 10 % |
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Dc'de | 110 ... 230 V |
| Bağıl Negatif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Dc'de | 15 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Kontrol Besleme Gerilimi Dc'de | 10 % |
| Gösterge Modeli Hata Sinyali İ̇çin | Kırmızı |
| Motor Kumanda Cihazı Ebadı | S00 |
|---|---|
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Derinlik | 150 mm |
| Sabitleme Türü | Vidalı ve sustalı sabitleme |
| Montaj Konumu | Dikey montaj düzleminde +/-10° döndürülebilir, dikey montaj düzleminde +/- 10° öne ve arkaya eğilebilir |
| Uyulması Gereken Mesafe Sıralı Montajda | |
| Yukarı | 60 mm |
| Yanlarda | 15 mm |
| Aşağı Doğru | 40 mm |
| Hat Uzunluğu Maksimum | 300 m |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 3 |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü Ana Kontaklar İ̇çin Çerçeve Terminali İ̇çin Ön Bağlama Noktasının Kullanımında | |
| Tek Telli | 2x (1 ... 2,5 mm²), 2x (2,5 ... 6 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (1 ... 2,5 mm²), 2x (2,5 ... 6 mm²) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü AWG Hatlarında Ana Kontaklar İ̇çin Çerçeve Terminali İ̇çin | |
| Ön Bağlama Noktasının Kullanımında | 2x (16 ... 10) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (0,25 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,25 ... 1,5 mm²) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü AWG Hatlarında | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 14) |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (20 ... 16) |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte | 5 000 m |
|---|---|
| Çevre Kategorisi | |
| Taşıma Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 2K2, 2C1, 2S1, 2M2 (maks. düşme yüksekliği 0,3 m) |
| Depolama Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 1K6 (yoğuşma yalnızca ara sıra), 1C2 (tuz sisi yok), 1S2 (cihaz içerisine kum girmemelidir), 1M4 |
| İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3K6 (buz oluşumu yok, yoğuşma yok), 3C3 (tuz sisi yok), 3S2 (cihaz içerisine kum ulaşmamalıdır), 3M6 |
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Derating İsısı | 40 °C |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Mekanik Güç Çıkışı [hp] 3 Fazlı Trifaz Motor İ̇çin | |
|---|---|
| 220/230 V'ta | |
| Standart Anahtarlamada 50 °c'de Anma Değeri | 2 hp |
| 460/480 V'ta | |
| Standart Anahtarlamada 50 °c'de Anma Değeri | 5 hp |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | B300 / R300 |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 11.1 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Dağıtım Sırasında | 0.109 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 54.3 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 1.64 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 63.9 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | 3RW30 soft starters Ürün ailesi |
| EAN | 4011209719620 |
| UPC | 754554958323 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85371098 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 42G |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LBO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 126,00 x 57,00 x 165,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,438 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | c23314cf-35c7-4f57-b01d-00a8b600a499 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5345 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-09-07 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-09-07 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000640 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000640 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000640 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000640 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000640 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000640 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000640 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000640 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4740 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4740 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..