.png)
Tükendi
Gelince Haber VerDöner Şalter 16 Mm Yuvarlak Plastik Siyah 2 Şalt Pozisyonu O-i Kilitlenir Kumanda Açısı 62 Derece 1NO
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Devirmeli şalter |
| Ürün Modeli | Komple cihaz, yuvarlak |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SB2 |
| Komut Yeri Sayısı | 1 |
|---|
| Çalıştırma Elemanı Modeli | Mandal |
|---|---|
| Fonksiyon Şekli Çalıştırma Elemanı | Kilitlemeli |
| Ürün İ̇lavesi Opsiyonel Aydınlatma Aracı | Hayir |
| Renk Çalıştırma Elemanı | Siyah |
| Malzeme Çalıştırma Elemanı | Plastik |
| Kilit Açma Tertibatı Türü | Çevirerek açma |
| Anahtar Pozisyonu Sayısı | 2 |
| Çalıştırma Açısı | |
| Sağa Doğru | 62° |
| Ürün Bileşeni Ön Halka | Evet |
|---|---|
| Ön Halka Modeli | Standart |
| Malzeme Ön Halka | Plastik |
| Renk Ön Halka | Siyah |
| Malzeme Tutucu | Plastik |
|---|
| Ampul Duyu Sayısı | 0 |
|---|---|
| Anahtar Elemanı Sayısı | 1 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Zorla Açma | Hayir |
| Aci̇l Durdurma Fonksiyonu | Hayir |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC/DC |
| IP Koruma Türü | İP65 |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 20 ... 200 Hz: 5 g |
| Anahtarlama Frekansı Maksimum | 1 000 1/h |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 300 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | S |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 07/01/2006 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,025 kg |
| İ̇şletim Gerilimi Anma Değeri | 5 ... 250 V |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| İ̇şletim Akımı AC-12'DE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 60 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 230 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| İ̇şletim Akımı AC-15'TE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| 230 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| İ̇şletim Akımı DC-12'DE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 6 A |
| 60 V'ta Anma Değeri | 5 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 2,5 A |
| 230 V'ta Anma Değeri | 1 A |
| İ̇şletim Akımı DC-13'TE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 3 A |
| 60 V'ta Anma Değeri | 1,2 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 0,7 A |
| 230 V'ta Anma Değeri | 0,3 A |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Geçmeli bağlantı |
|---|---|
| Sıkma Torku Tutucudaki Vidalar Maksimum | 0,4 N·m |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3K6 |
| Sabitleme Türü | Ön panele montaj |
|---|---|
| Form Montaj Deliği | Yuvarlak |
| Montaj Çapı | 16 mm |
| Montaj Yüksekliği | 17 mm |
| Montaj Genişliği | 19 mm |
| Montaj Derinliği | 50 mm |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Complete units Ürün ailesi |
| EAN | 4011209028081 |
| UPC | 754554277219 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85365080 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LA------ Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 80,00 x 50,00 x 55,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,025 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5834 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-43 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-43 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001029 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001029 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001029 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001029 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001029 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001029 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001029 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001029 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5208 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5208 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-22-14 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-22-14 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..