.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAnahtarlama Elemanı 3se51/52 Pozisyon Şalteri İ̇çin 1no/1nc Atlamalı Kontak
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kontak elemanı |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SE5 |
| Ürün Fonksiyonu Zorla Açma | Evet |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 400 V |
| Kirlilik Derecesi | Sιnιf 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| IP Koruma Türü | İP00 |
| Şok Mukavemeti | |
| IEC 60068-2-27 Uyarınca | 30 g / 11 ms |
| Titreşime Dayanıklılık | |
| IEC 60068-2-6 Uyarınca | 0,35 mm / 5 g |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 15 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE 230 V'ta Tipik | 100 000 |
| Termik Akım | 10 A |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | S |
| Daimi Akım C Karakteristik Minyatür Devre Kesicinin | 1 A; 400 A'dan küçük bir kısa devre akımı için |
| Daimi Akım Diazed Hareketli Sigorta Fişi | 10 A; 400 A'dan küçük bir kısa devre akımı için |
| Daimi Akım Diazed Sigorta Fişi Gg | 6 A |
| Etki Prensibi | Mekanik |
| Tekrarlama Hassasiyeti | 0,1 mm |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 07/01/2006 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,022 kg |
| Sensör Genişliği | 25 mm |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +85 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +90 °C |
| Toza Karşı Patlama Koruması Kategorisi | Yok |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
|---|---|
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| İ̇şletim Akımı AC-15'TE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 6 A |
| 125 V'ta Anma Değeri | 6 A |
| 240 V'ta Anma Değeri | 6 A |
| 400 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| İ̇şletim Akımı DC-13'TE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 3 A |
| 125 V'ta Anma Değeri | 0,55 A |
| 250 V'ta Anma Değeri | 0,27 A |
| 400 V'ta Anma Değeri | 0,12 A |
| Kaplama Muhafaza | Diğer |
|---|
| Anahtarlama Fonksiyonu Modeli | Zorunlu açıcı |
|---|---|
| Şalt Prensibi | Atımlı devre elemanları |
| Anahtarlama Kontak Sayısı Emniyetli | 1 |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Tırnaklı sabitleme |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,5 ... 0,75 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,5 ... 0,75 mm²) |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (20 ... 16), 2x (20 ... 18) |
| AWG Hatlarında Çok Telli | 1x (20 ... 16), 2x (20 ... 18) |
| Arayüz Modeli Emniyetli İ̇letişim İ̇çin | Yok |
| Arayüz Modeli | Yok |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Accessories and spare parts Ürün ailesi |
| EAN | 4011209696198 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85365080 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41K |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 35,00 x 26,00 x 25,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,022 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5317 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-27-06-12 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-27-06-12 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-27-06-12 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-27-06-12 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-27-06-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-27-06-05 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-27-06-05 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-27-06-12 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-27-06-12 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-27-06-12 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-27-06-12 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-27-06-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-27-06-05 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-27-06-05 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001487 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001487 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001487 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001487 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001487 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001487 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001487 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001487 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 3269 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 3269 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 31-25-15-16 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 31-25-15-16 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..