.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSinyal Lambası 22 Mm Yuvarlak Plastik Kehribar Mercek Kaygan Tutuculu Led Modülü Entegre Led'li AC 230V Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SIRIUS ACT |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Sinyal lambası |
| Ürün Modeli | Komple cihaz |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SU1 |
| Ürün Hattı | Plastik, siyah, 22 mm |
| Üretici Ürün Numarası | |
| Teslimat Kapsamındaki Led Modülü | 3SU1401-1BF00-1AA0 |
| Teslimat Kapsamındaki Tutucu | 3SU1550-0AA10-0AA0 |
| Teslimat Kapsamındaki Dedektör | 3SU1001-6AA00-0AA0 |
| Komut Yeri Sayısı | 1 |
|---|
| Ürün İ̇lavesi Opsiyonel Aydınlatma Aracı | Evet |
|---|---|
| Renk | |
| Çalıştırma Elemanı | Amber |
| Malzeme Çalıştırma Elemanı | Plastik |
| Form Çalıştırma Elemanı | Yuvarlak |
| Dιş Çap Çalıştırma Elemanı | 29,45 mm |
| Ürün Bileşeni Ön Halka | Hayir |
|---|
| Malzeme Tutucu | Plastik |
|---|
| Led Modül Sayısı | 1 |
|---|
| Ürün Bileşeni Aydınlatma Aracı | Evet |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 320 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| IP Koruma Türü | İP66, IP67, IP69(IP69K) |
| IP Koruma Türü Bağlantι Terminali | İP20 |
| Nema Koruma Türü | 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13 |
| Şok Mukavemeti | |
| IEC 60068-2-27 Uyarınca | Yarım sinüs dalgası 15 g / 11 ms |
| Demiryolu Uygulamaları İ̇çin En 61373 Uyarınca | Kategori 1, sınıf B |
| Titreşime Dayanıklılık | |
| IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 500 Hz: 5 g |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | P |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2014 |
| Svhc Substance Name | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one CAS-No. 71868-10-5 |
| MB Başına Net Ağırlık | 41 g |
| Gerilim Türü Besleme Gerilimi Aydınlatma Aracı | AC |
|---|---|
| Besleme Gerilimi Aydınlatma Aracı Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| Bağıl Negatif Tolerans Besleme Gerilimi | 20 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Besleme Gerilimi | 20 % |
| Çalıştırma Akımı Maksimum | 3 A |
|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Diğer |
|---|---|
| Modül Ve Aksesuar | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 0,75 mm²) |
| Tek Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 2x (1,0 ... 1,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 2x (1,0 ... 1,5 mm²) |
| AWG Hatlarında | 2x (18 ... 14) |
| Sıkma Torku Tutucudaki Vidalar | 1 ... 1,2 N·m |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,8 ... 0,9 N·m |
| Aydınlatma Aracı Türü | LED |
|---|---|
| Renk Aydınlatma Aracı | Amber |
| İşık Gücü | 900 ... 1 400 mcd |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3M6, 3S2, 3B2, 3K6 (% 10 ... 95 bağıl nemde, ön panel arkasında bulunan tüm cihazlar için işletim esnasında yoğuşmaya izin verilmez) |
| Sabitleme Türü | Ön panele montaj |
|---|---|
| Modül Ve Aksesuar | Ön plaka tespiti |
| Yükseklik | 40 mm |
| Genişlik | 30 mm |
| Form Montaj Deliği | Yuvarlak |
| Montaj Çapı | 22,3 mm |
| Montaj Çapının Pozitif Toleransı | 0,4 mm |
| Montaj Yüksekliği | 11,8 mm |
| Montaj Genişliği | 29,5 mm |
| Montaj Derinliği | 49,7 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.566 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0.235 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0145 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 0.787 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Actuators and indicators, 22 mm, round, plastic, black Ürün ailesi |
| EAN | 4011209959569 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85318070 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-O----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 150,00 x 90,00 x 32,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,041 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 8e1a8e85-998f-4b82-a878-0f6faca3e120 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5452 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | C: products manufactured / produced to order, which cannot be reused or re-utilised or be returned against credit. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000272 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4766 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4766 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-34 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-34 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..