.png)
Tükendi
Gelince Haber VerŞunun İ̇çin Muhafaza Kumanda Cihazları 22 Mm Yuvarlak Muhafaza Malzemesi Plastik Muhafaza Üst Parçası Gri 1 Komut Yeri Plastik Yazı Levhası Girintisi Donatımsız
| Ürün Marka Adı | SIRIUS ACT |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Gövde |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SU1 |
| Muhafaza Modeli | Tanımlama levhası için çukurlu |
|---|---|
| Form Muhafaza Önünün | Kare |
| Malzeme Muhafaza | Plastik |
| Komut Yeri Sayısı | 1 |
| Ürün Bileşeni Koruyucu Örtü | Hayir |
| Renk Muhafaza Üst Kısmı | Gri |
| Sabitleme Türü Muhafaza | Dikey / yatay |
| IP Koruma Türü | İP66, IP67, IP69(IP69K) |
|---|---|
| Nema Koruma Türü | 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13 |
| Şok Mukavemeti Demiryolu Uygulamaları İ̇çin En 61373 Uyarınca | Kategori 1, sınıf B |
| Titreşime Dayanıklılık Demiryolu Uygulamaları İ̇çin En 61373 Uyarınca | Kategori 1, sınıf B |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2014 |
| MB Başına Net Ağırlık | 247 g |
| Kablo Girişi Modeli | Metrik rakor yukarıda, aşağıda ve arkada her biri 1 x M20, yanda 1x M16 |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Muhafazada | İletken kanalı yukarıda, aşağıda ve arkada her biri 1 x M20, yanda 1x M16 |
|---|---|
| Sıkma Torku Muhafaza Kapağında Bulunan Bağlantı Cıvatası İ̇çin | 1,5 ... 1,7 N·m |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3M6, 3S2, 3B2, 3C3, 3K6 (% 10 ... 95 bağıl nemde, ön panel arkasında bulunan tüm cihazlar için işletim esnasında yoğuşmaya izin verilmez) |
| Sabitleme Türü Modül Ve Aksesuar | Zemine montaj |
|---|---|
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 85 mm |
| Derinlik | 64 mm |
| Montaj Çapı | 22,3 mm |
| Montaj Çapının Pozitif Toleransı | 0,4 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.566 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0.235 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0145 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 0.787 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Empty enclosures Ürün ailesi |
| EAN | 4011209968264 |
| UPC | 804766075001 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85389099 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 94,00 x 98,00 x 81,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,247 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5452 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çin |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-05 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-05 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000200 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000200 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000200 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000200 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000200 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000200 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000200 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000200 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5219 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5219 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-22-21 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-22-21 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..