.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGüç Rölesi AC-3 8 4 A 4 Kw / 400V 3 Kutuplu DC 24 V Yardımcı Kontaklar: 1 No Vida Tipi Klemens
| Alınan Aktif Güç | 4 W |
|---|---|
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 07/01/2006 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,158 kg |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | 25 ... +55 °C |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Kapayıcı Sayısı Ana Kontaklar İ̇çin | 3 |
| Açıcı Sayısı Ana Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Gerilim Türü | DC |
| İ̇şletim Akımı | |
| AC-1'DE 400 V'ta Anma Değeri | 20 A |
| AC-3'TE 400 V'ta Anma Değeri | 8,4 A |
| AC-3E'DE 400 V'ta Anma Değeri | 6,4 A |
| İ̇şletim Kapasitesi | |
| AC-3'TE 400 V'ta Anma Değeri | 4 kW |
| AC-3E'DE 400 V'ta Anma Değeri | 3 kW |
| Kontrol Besleme Gerilimi Dc'de Anma Değeri | 24 V |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Sabitleme Türü Sıra Montajı | Evet |
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 62 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Ürün Fonksiyonu Güvenlik Fonksiyonu İ̇çin Uygundur | Evet |
|---|---|
| Kullanım Süresi Maksimum | 20 a |
| Tehlike Yaratan Kesilmelerin Oranı | |
| Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 40 % |
| Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 73 % |
| B10 Değeri Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 400 000 |
| Devre Dışı Kalma Oranı [fit] Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 100 1/s |
| Cihaz Tipi ISO 13849-1 Uyarınca | 3 |
|---|---|
| Yüksek Boyutlandırma ISO 13849-2 Uyarınca Gerekli | Evet |
| Emniyetli Cihaz Türü IEC 61508-2 Uyarınca | A tipi |
|---|
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP00 |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | 3TG10 power relays/miniature contactors Ürün ailesi |
| EAN | 4011209045057 |
| UPC | 754554404639 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LFP----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 187,00 x 131,00 x 70,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,158 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | 56d14b82-027e-43f9-bb04-f0be0335804f |
| Ürün Kodu | 5810 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Türkiye |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-10-03 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000066 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000066 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000066 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4755 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4755 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..