.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSabit Montaj Devre Kesici IEC 60947-2 Ebat 2 3 Kutuplu 690V AC 50/60hz'e Kadar İ̇n=3200a Anahtarlama Kapasitesi S 500/690v'ta İ̇cu=66/50ka Tetikleme Ünitesi Etu300 Lsi Standart Uygulamalar İ̇çin Optimize Edilmiştir Ekran Olmadan Temel Koruma Lt St İ̇nst Nötr İ̇letken Koruması Şunu Gerektirir Harici Nötr Akım Sensörü Tetiklendi Sinyal Şalteri (1xco) Arka Tarafta Yatay Bağlantı İ̇letişim Olmadan Ölçüm Fonksiyonu Olmadan Manuel Tahrik Mekanizması Şununla Mekanik İ̇stemli Motorlu Tahrik Mekanizması Olmadan Sinyal Şalteri Çalışmaya Hazır Yardımcı Kontak (aux) 2no+2nc Açma Solenoidi Olmadan (cc) Yaylı Akümülatör Yalnızca Şununla Mekanik İ̇stem Uzaktan Sıfırlama Solenoidi Olmadan (rr) 2. Yardımcı Kontak Olmadan 1. Yardımcı Kontak Olmadan
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Açık tip devre kesici |
| Kullanma Uygunluğu | Devre kesici |
| Devre Kesici Ebadı | İI |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Pozisyon / Nötr İ̇letkenin | Dahili N iletken yok |
| Sabitleme Türü | Sabit montajlı şalter |
| Ürün Modeli | AC uygulaması |
| Anahtar Tahriki Modeli | Mekanik veya elektrik ile çağrılabilen manüel tahrik |
| Elektronik Tetikleme Ünitesinin Modeli | ETU300 LSI |
| Ağırlık | 63,539 kg |
| MB Başına Net Ağırlık | 50,539 kg |
| İ̇zolasyon Gerilimi / Anma Değeri | 1000 V |
|---|---|
| İ̇şletim Gerilimi / Ac'de / 50/60 Hz'de / Anma Değeri | 690 V |
| Güç Kaybı [w] / Maksimum | 410 W |
| Daimi Akım / Anma Değeri / Maksimum | 3200 A |
|---|---|
| Daimi Akım / Anma Değeri | 3200 A |
| İ̇şletim Akımı | |
| 40 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 45 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 50 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 55 ℃'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 60 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 65 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| 70 °c'de / Anma Değeri | 3200 A |
| Devre Kesicinin Anahtarlama Kapasitesi Sınıfı | S |
|---|---|
| Sınır Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icu) | |
| 500 V'ta / Anma Değeri | 66 kA |
| 690 V'ta / Anma Değeri | 50 kA |
| İ̇şletim Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (ics) | |
| Kısa Devre Akımı Açma Kapasitesi (icm) | |
| 500 V'ta / Anma Değeri | 145 kA |
| 690 V'ta / Anma Değeri | 105 kA |
| Kısa Süreli Akım Mukavemeti (icw) / AC 500 V'ta | |
| 0,5 Saniyede / Anma Değeri | 66 kA |
| 1 Saniyede / Anma Değeri | 66 kA |
| 2 Saniyede / Anma Değeri | 66 kA |
| 3 Saniyede / Anma Değeri | 66 kA |
| Kısa Süreli Akım Mukavemeti (icw) / AC 690 V'ta | |
| 0,5 Saniyede / Anma Değeri | 50 kA |
| 1 Saniyede / Anma Değeri | 50 kA |
| 2 Saniyede / Anma Değeri | 50 kA |
| 3 Saniyede / Anma Değeri | 50 kA |
| Ürün Özelliği | |
|---|---|
| Güncellenebilir | Hayir |
| Bluetooth Ve Usb Arayüzi | Hayir |
| Temel Koruma Fonksiyonları İ̇çin Kod Çözme Şalteri | Evet |
| Ekran Ve Fonksiyon Tuşları | Hayir |
| Sentron Powerconfig Konfigürasyon Yazılımı | Hayir |
| Ürün Özelliği / L Tetiklemede | |
|---|---|
| Açılabilir/kapatılabilir | Hayir |
| Karakteristik Eğri Fonksiyonu Değiştirilebilir | Hayir |
| Eset'te Kod Çözücü Şalter İ̇le Kademesiz Ayarlanabilirlik Arasında Değiştirilebilir | Hayir |
| Ayarlama Akımı (lr) Ayarlama Değerleri / L Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | 0,4;0,5;0,6;0,7;0,75;0,8;0,85;0,9;0,95;1 |
| Ayarlama Akımı (lr) Referans Büyüklüğü / L Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | X In |
| Gecikme Süresi (tr) Ayarlama Değerleri / L Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | 0,75;1;2;5;8;10;14;17;21;25 |
| Gecikme Süresi (tr) Referans Büyüklüğü / L Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | S |
| L: Aşırı Yük Koruması Nötr İ̇letken | |
| Ürün Özelliği / N İ̇letken Korumasında / Açılabilir/kapatılabilir | Hayir |
| Ayarlama Akımı (inn) Ayarlama Değerleri / N Tetiklemede | 1 |
| Ayarlama Akımı (inn) Referans Büyüklüğü / N Tetiklemede | X In |
| S: Gecikmeli Kısa Devre Koruması St | |
| Ürün Özelliği / S Tetiklemede | |
| Yönden Bağımsız / Açılabilir/kapatılabilir | Evet |
| Yönden Bağımsız / Karakteristik Eğri Fonksiyonu Değiştirilebilir | Evet |
| S: Gecikmeli Kısa Devre Koruması St, Ayar Değerleri İ̇0t | |
| Ayarlama Akımı (lsd) Ayarlama Değerleri / S Tetiklemede / İ̇0t Karakteristik Eğrisinde | 1.5;2;2.5;3;4;5;6;8;10 |
| Ayarlama Akımı (lsd) Referans Büyüklüğü / S Tetiklemede / İ̇0t Karakteristik Eğrisinde | X Ir |
| Gecikme Süresi (tsd) Ayarlama Değerleri / S Tetiklemede / İ̇0t Karakteristik Eğrisinde | 0.08;0.15;0.22;0.3;0.4 |
| Gecikme Süresinin (tsd) Referans Büyüklüğü / S Tetiklemede / İ̇0t Karakteristik Eğrisinde | S |
| S: Gecikmeli Kısa Devre Koruması St, Ayar Değerleri İ̇2t | |
| Ayarlama Akımı (lsd) Ayarlama Değerleri / S Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | 1.5;2;2.5;3;4;5;6;8;10 |
| Ayarlama Akımı (lsd) Referans Büyüklüğü / S Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | X Ir |
| Gecikme Süresi (tsd) Ayarlama Değerleri / S Tetiklemede / İ̇2t Karakteristik Eğrisinde | 0,08;0,15;0,22;0,3;0,4 |
| Ürün Özelliği / İ̇ Tetiklemede | |
| Kod Çözücü Şalter İ̇le Kademesiz Ayarlanabilirlik Arasında Değiştirilebilir (eset İ̇le) | Hayir |
| Ayarlama Akımı (li) Ayarlama Değerleri / İ̇ Tetiklemede | 1,5;2;3;4;5;6;8;10;12;15 |
| Ayarlama Akımı (li) Referans Büyüklüğü / İ̇ Tetiklemede | X In |
| G: Toprak Arızası Gf | |
| Ürün Özelliği / G Tetiklemede |
| Koruma Fonksiyonu | |
|---|---|
| Bakım Modu Das+ | Evet |
| Ölçüm Fonksiyonu | |
|---|---|
| Akım Ölçümü | Evet |
| İ̇letişim Fonksiyonu | Hayir |
|---|
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) | |
|---|---|
| Bakımsız / Tipik | 10000 |
| Bakım İ̇le Birlikte / Tipik | 20000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) | |
| 690 V'ta / Bakımsız / Tipik | 4000 |
| 690 V'ta / Bakım İ̇le Birlikte / Tipik | 20000 |
| Yükseklik | 437 mm |
|---|---|
| Genişlik | 460 mm |
| Derinlik | 357 mm |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni / Ana Devre İ̇çin | Arka taraftaki ana bağlantı, yatay |
|---|
| Yardımcı Anahtar Modeli | 2 NA + 2 NK |
|---|---|
| Açıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| Kapayıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| Co Kontak Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Ürün Bileşeni | |
|---|---|
| Alçak Gerilim Tetikleyicisi | Hayir |
| Açtırma Bobini | Hayir |
| Alarm Anahtarı | Evet |
| Motor Tahriki | Hayir |
| IP Koruma Türü / Ön Tarafta | İP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı / İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı / Depolama Sırasında | |
| Maksimum | 80 °C |
| Referans İ̇şareti / IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | |
| EAN | |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53C |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | CCN : EAR99 / AL : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | Tanımlı değil |
| Net Ağırlık | 50,539 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 31.12.9999 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | X0UF |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000228 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4850 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4850 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..