.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGüç Kondansatörü Phicap Mkp 230V 2 5KVAR
| Sertifikalandırma Türü | CE |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesinin Modeli | Stranggepresste runde Aluminiumdose mit Zapfen |
| Mekanik Güvenlik Modeli | Überdrucktrennschalter (3-phasig) |
| Norm | İEC 60831-1 / -2 |
| Kondansatör Gerilimi (rms) Anma Değeri | 230 V |
|---|---|
| Kondansatör Gerilimi (rms) Maksimum | VN +10% (bis zu 8 h täglich), VN +15% (bis zu 30 min täglich), VN +20% (bis zu 5 min täglich), VN +30% (bis zu 1 min täglich) |
| İ̇şletim Frekansı 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| İ̇şletim Frekansı 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Kapasite Anma Değeri | 150,5 µF |
| Bağıl Negatif Tolerans Kapasitenin Anma Değeri | 5 % |
| Bağıl Pozitif Tolerans Kapasitenin Anma Değeri | 1 % |
| Reaktif Güç Kondansatörün 50 Hz'de Anma Değeri | 2,5 kvar |
| Reaktif Güç Kondansatörün 60 Hz'de Anma Değeri | 3 kvar |
| Hava Aralığı Minimum | 10,4 mm |
| Kaçak Mesafesi Minimum | 15,4 mm |
| Yalıtkanın Tipi | Selbstheilende metallisierte Polypropylenfolie |
| Dolgu | Gefüllt mit PCB-freiem, weichem, biologisch abbaubarem Harz |
| Güvenlik Özellikleri Entegre Deşarj Dirençlerinin | Entladezeit ≤ 180 s bis 75 V oder weniger für eine sichere Entladung |
| Gerilim Testi Terminaller Arasında | 2,15 x VN at 50Hz / 2 s |
| Gerilim Testi Klemensler Ve Muhafaza Arasında | 3000 V AC / 50Hz, 10s |
| Kondansatör Gerilimi (rms) Maksimum Not | VN +10% (bis zu 8 h täglich), VN +15% (bis zu 30 min täglich), VN +20% (bis zu 5 min täglich), VN +30% (bis zu 1 min täglich) |
| Çalıştırma Akımı Zirvesi Kondansatörün | 200 x In |
|---|---|
| Kısa Devre Akımı Maksimum | 10 kA |
| Kondansatör Akımı 50 Hz'de Anma Değeri | 18,8 A |
| Kondansatör Akımı 60 Hz'de Anma Değeri | 22,6 A |
| IP Koruma Türü Bağlantι Terminali | İP00 |
|---|
| Kondansatör Kayıpları [w] Yalıtkanda Kvar Başına | 0,2 W |
|---|---|
| Kondansatör Kayıpları [w] Kvar Başına Toplam | 0,45 W |
| İ̇şletim Frekansı | |
| 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Soğutucu Türü | Natürliche oder forcierte Luftkühlung |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesinin Modeli | Stranggepresste runde Aluminiumdose mit Zapfen |
| Mekanik Güvenlik Modeli | Überdrucktrennschalter (3-phasig) |
| Ürün Bileşeni Harici Deşarj Direnci | Evet |
| Bağlantι Terminali Tipi | PhiCap_Fast-On_1Ph |
|---|---|
| Sıkma Torku İ̇şletim Malzemesi Sabitleme Vidası Maksimum | 10 N·m |
| Uzunluk Kondansatörün | 142 mm |
|---|---|
| Uzunluk Kondansatörün Bağlantılarla Maksimum | 157 mm |
| Toplam Uzunluk Kondansatörün Sabitleme Ve Bağlantılarla Maksimum | 173 mm |
| Sabitleme Türü | Gewindebolzen M12 |
| Çap Kondansatörün | 63,5 mm |
| Çap Kondansatörün Maksimum | 64,5 mm |
| Montaj Konumu | Aufrecht |
| MB Başına Net Ağırlık | 903 g |
| Kurulum Yüksekliği Maksimum | 4 000 m |
|---|---|
| Mtbf Sıcaklık Sınıfı -40/c'de Maksimum | 135 h |
| Mtbf Sıcaklık Sınıfı -40/d'de Maksimum | 100 h |
| Norm | İEC 60831-1 / -2 |
| Bağıl Nem Nemlenmesiz Maksimum | 95 % |
| Sıcaklık Sınıfları Kondansatörlerin | Klasse -40/D: Max. Kurzzeit: +55 °C, max. Mittelwert 24h: +45 °C; max. Mittelwert 1 Jahr: +35 °C; tiefste Temperatur: -40 °C |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Maksimum | 85 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Power Capacitors Ürün ailesi |
| EAN | 4047624057023 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85321000 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51Z |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | belirsiz |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 310,00 x 235,00 x 221,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,903 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 21.12.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5870 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.2 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Hindistan |
| Ürün Sınıfı | D: products made to order / customer's specifications, requiring engineering services, which cannot be re-used or utilized (design to customer) |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-26-02-90 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-26-02-90 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001516 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001516 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001516 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001516 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001516 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001516 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001516 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001516 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..