.png)
Tükendi
Gelince Haber VerDiazed Sigorta Buşonu 500V Kablo Ve Hat Koruyucusu İ̇çin Gg Ebat Dii E27 2A
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Modeli | Kablo ve hat zırhı için |
| Sigorta Elemanı Modeli | DIAZED sigorta buşonu |
| Tetikleme Karakteristiği Sınıfı | Diğer |
|---|---|
| Sigorta Sistemi Ebadı En 60269-1 Uyarınca | DII |
| Sigorta Soketinin Çalışma Sınıfı | GG |
| Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de | 500 V |
| Dc'de | 500 V |
| IP Koruma Türü | İP20, bağlı ile...rle birlikte |
|---|
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| Ac'de IEC 60947-2 Uyarınca Anma Değeri | 50 kA |
| Dc'de IEC 60947-2 Uyarınca Anma Değeri | 8 kA |
| Güç Kaybı [w] | 2,6 W |
|---|---|
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 2,6 W |
| Sigorta Soketinin Renk Kodu | Pembe |
|---|
| Ürün Açıklaması | Vida adaptörü v...aracılığıyla |
|---|
| Montaj Konumu | İsteğe bağlı, tercihen dikey |
|---|---|
| MB Başına Net Ağırlık | 27 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 5 °C |
| Maksimum | 40 °C |
| Çevre Kategorisi | % 95 bağıl nemde 45°C'ye kadar |
| Çevre Kategorisi Depolama Sırasında | 20°C sıcaklıkta %90 hava nemi |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON DIAZED Fuse Systems Ürün ailesi |
| EAN | 4001869021171 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85361010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52F |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 111,00 x 25,00 x 51,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,027 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5535 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Polonya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-04 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-20-04 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000099 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000099 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000099 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000099 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000099 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000099 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000099 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000099 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4947 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4947 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-18 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-18 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..