.png)
Tükendi
Gelince Haber VerMinyatür Devre Kesici 230/400v 10KA 1 Kutuplu C 100A D=70mm
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Otomatik sigorta |
| Kutup Sayısı | 1 |
|---|---|
| Kutup Modeli | 1P |
| Tetikleme Karakteristiği Sınıfı | C |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | 3 |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi (ui) | |
| Ac'de Anma Değeri | 440 V |
| Tek Fazlı İ̇şletimde Ac'de Anma Değeri | 250 V |
| Çok Fazlı İ̇şletimde Ac'de Anma Değeri | 440 V |
| Değer | |
| İ̇şletim Akımı | |
| 30 °c'de Anma Değeri | 100 A |
| 40 °c'de Anma Değeri | 92,5 A |
| 50 °c'de Anma Değeri | 85 A |
| 60 °c'de Anma Değeri | 77 A |
| İ̇şletim Akımı Ac'de Anma Değeri | 100 A |
| Besleme Gerilimi Ac'de | 400 V |
|---|---|
| Değer Aralığı Besleme Gerilimi Frekansı | 50/60 Hz |
| IP Koruma Türü | İP20, bağlı iletkenlerle birlikte; IP40, ayırıcı kapakla tutma alanında |
|---|
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| En 60898 Uyarınca Anma Değeri | 10 kA |
| Enerji Sınırlama Sınıfı | 3 |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 8 W |
|---|---|
| Kullanım Uygunluğu | Altyapı / endüstri |
| Ürün Donanımı Temas Koruması | Evet |
|---|---|
| Ürün Bileşeni | |
| Üst Manşon Terminali | Evet |
| Alt Manşon Terminali | Evet |
| Ürün Özelliği En 60204-1'e Göre Ana Anahtar Özelliği | Evet |
| Ürün Özelliği Halojensiz | Evet |
| Ürün Özelliği Mühürlenebilir | Evet |
| Ürün Özelliği Silikonsuz | Evet |
| Ürün İ̇lavesi Takılabilir İ̇lave Tertibatlar | Evet |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Tek Telli | |
|---|---|
| Minimum | 25 mm² |
| Maksimum | 50 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Çok Telli | |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | |
| Maksimum | 35 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Minimum | 3 |
| Maksimum | 1 |
| Sıkma Torku [lbf·in] Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 22,1 lbf·in |
| Maksimum | 31 lbf·in |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 2,5 N·m |
| Maksimum | 3,5 N·m |
| Pozisyon Ağ Bağlantı Kablosu | İsteğe bağlı |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 27 mm |
| Derinlik | 76 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 1,5 |
| Sabitleme Türü | Montaj rayı |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
| MB Başına Net Ağırlık | 260,7 g |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | Maks. %95 serbest bır. nem |
|---|---|
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 11ms yarım sinüste 150m/s² |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 25 ila 150Hz'de...0m/s² (4san) |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 75 °C |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.06 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 53.3 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0461 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 54.3 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Basic Devices Ürün ailesi |
| EAN | 4001869195094 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51K |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-O----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 2 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 169,00 x 74,00 x 101,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,2607 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | 6ee728c8-325a-49d7-80da-6450e81cc4b7 |
| Ürün Kodu | 5505 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Türkiye |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000042 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4897 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4897 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..