.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAğ Geriliminden Bağımsız Hatalı Akım Koruma Şalteri/minyatür Devre Kesici 4 5 Ka 1 Kutuplu+n Tip AC 300 Ma C Karakteristiği İ̇n: 6 A Un Ac: 230 V
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kaçak akım şalteri/Sigorta |
| Ürün Modeli | Gecikmesiz |
| Kutup Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kutup Sayısı Sigortalı | 1 |
| Kutup Modeli | 1P+N |
| Tetikleme Karakteristiği Sınıfı | C |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | 3 |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi (ui) Anma Değeri | 264 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 000 V |
| Şok Akımı Mukavemeti (8/20) Μs'de | 1 kA |
| Tetikleme Hatalı Akımı Anma Değeri | 300 mA |
| Değer | |
| İ̇şletim Akımı | |
| 30 °c'de Anma Değeri | 6 A |
| 40 °c'de Anma Değeri | 5,7 A |
| 45 °c'de Anma Değeri | 5,58 A |
| 50 °c'de Anma Değeri | 5,4 A |
| 55 ℃'de Anma Değeri | 5,22 A |
| 60 °c'de Anma Değeri | 5,1 A |
| 65 °c'de Anma Değeri | 4,86 A |
| 70 °c'de Anma Değeri | 4,62 A |
| İ̇şletim Akımı Ac'de Anma Değeri | 6 A |
| Kaçak Akım Tipi | AC |
| Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de Anma Değeri | 230/240 V |
| Kontrol Donanımı Minimum | 100 V |
| İ̇şletim Frekansı | 50 Hz |
| Besleme Gerilimi Frekansı Anma Değeri | 50 Hz |
| IP Koruma Türü | İP20, terminal blok montajında, bağlı iletkenlerle birlikte |
|---|
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| En 60898 Uyarınca Anma Değeri | 4,5 kA |
| IEC 60947-2 Uyarınca Anma Değeri | 25 kA |
| Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icn) En 61009-1 Uyarınca Anma Değeri | 4,5 kA |
| Ana Hatalı Anahtarlama Kapasitesi (iδm) IEC 61009-1 Uyarınca | 4,5 kA |
| Enerji Sınırlama Sınıfı | 3 |
| Güç Kaybı [w] | |
|---|---|
| Maksimum | 1,9 W |
| Ürün Donanımı Temas Koruması | Evet |
|---|---|
| Ürün Bileşeni Birlikte Devreye Giren Nötr İ̇letken | Evet |
| Ürün Özelliği Halojensiz | Evet |
| Ürün Özelliği Silikonsuz | Evet |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Tek Telli | |
|---|---|
| Minimum | 0,75 mm² |
| Maksimum | 35 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Çok Telli | |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | |
| Maksimum | 25 mm² |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 2,5 N·m |
| Maksimum | 3 N·m |
| Pozisyon Ağ Bağlantı Kablosu | Opsiyonel olarak üstte veya altta |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 77 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 2 |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
| MB Başına Net Ağırlık | 266 g |
| Ağırlık Ambalaj İ̇le | 275 g |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | Maks. %95 nem |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 75 °C |
| Test Çevrimi Sayısı Çevre Kontrolü İ̇çin IEC 60068-2-30 Uyarınca | 28 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Ordering Data Overview Ürün ailesi |
| EAN | 4001869306988 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51R |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 15 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 96,00 x 40,00 x 82,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,266 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | e6cd9c5f-64ad-4482-9b10-c4005d477f60 |
| Ürün Kodu | 5515 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Romanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-22-07 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-22-07 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000905 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000905 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000905 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000905 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000905 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000905 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000905 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000905 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..