.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKaçak Akım Koruma Cihazı 2 Kutuplu Tip A İ̇n: 16 A 10 Ma Un Ac: 230 V
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kaçak akım koruma cihazı |
| Ürün Modeli | Gecikmesiz |
| Ürün Tipi Tanımı | 5SV3 |
| Kutup Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kurulum Montaj Cihazı Ebadı Din 43880 Uyarınca | 1 |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 |
| Kısa Devre Akımı Ön Sigortanın Maksimum İ̇zin Verilen | 63 A |
| Kısa Devre Akım Mukavemeti | 10 kA |
| Anahtarlama Fonksiyonu Kısa Süreli Gecikme | Hayir |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| İ̇zolasyon Gerilimi (ui) Anma Değeri | 2 000 V |
| Tetikleme Hatalı Akımı Anma Değeri | 10 mA |
| Geçiş Akımı İ̇zin Verilen | 5 200 A |
| İ̇2t Değeri İ̇zin Verilen | 58 000 A²·s |
| Besleme Gerilimi Kontrol Donanımı Minimum | 100 V |
|---|---|
| Değer Aralığı Besleme Gerilimi Frekansı | 50 Hz |
| Değer Aralığı İ̇şletim Frekansı | 50 Hz |
| Değer Aralığı Besleme Gerilimi Ac'de | 230 V |
| IP Koruma Türü | İP20, dağıtıcı montajında, bağlı iletkenlerle birlikte |
|---|
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| IEC 61008-1 Uyarınca Anma Değeri | 0,5 kA |
| Kafes Mesafesi | 60 mm |
| Güç Kaybı [w] | |
|---|---|
| Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 0,7 W |
| Maksimum | 1,4 W |
| Ral Renk Numarası | 7 035 |
|---|---|
| Ral Renk Numarası (benzer) | 7 035 |
| Ürün Özelliği Silikonsuz | Evet |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi Takılabilir İ̇lave Tertibatlar | Evet |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Tek Telli | |
|---|---|
| Minimum | 0,75 mm² |
| Maksimum | 35 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Çok Telli | |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 2,5 N·m |
| Maksimum | 3 N·m |
| Pozisyon Ağ Bağlantı Kablosu | Üst veya alt |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 2 |
| Sabitleme Türü | Montaj rayı |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
| MB Başına Net Ağırlık | 199 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 45 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında Minimum | 40 °C |
| Test Çevrimi Sayısı Çevre Kontrolü İ̇çin IEC 60068-2-30 Uyarınca | 28 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | RCCBs Ürün ailesi |
| EAN | 4001869429618 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-A----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 40 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 42,00 x 97,00 x 85,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,199 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 07ad8723-4a11-49b7-b897-d146ca68a613 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5511 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-22-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-22-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000003 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000003 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000003 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000003 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000003 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000003 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000003 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000003 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..