.png)
Tükendi
Gelince Haber VerMinyatür Devre Kesici Üniversal Akım DC 220V AC 230/400v 10KA 1 Kutuplu C 40A
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Otomatik sigorta |
| Kutup Sayısı | 1 |
|---|---|
| Kutup Modeli | 1P |
| Tetikleme Karakteristiği Sınıfı | C |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 5 000 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | 3 |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC/DC |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi (ui) | |
| Dc'de Anma Değeri | 250 V |
| Tek Fazlı İ̇şletimde Ac'de Anma Değeri | 440 V |
| Çok Fazlı İ̇şletimde Ac'de Anma Değeri | 440 V |
| Besleme Gerilimi Tek Fazlı İ̇şletimde Ac'de Anma Değeri | 230 V |
| Değer | |
| İ̇şletim Akımı | |
| 40 °c'de Anma Değeri | 37,56 A |
| 50 °c'de Anma Değeri | 34,96 A |
| 55 ℃'de Anma Değeri | 33,6 A |
| 60 °c'de Anma Değeri | 32,16 A |
| İ̇şletim Akımı Ac'de Anma Değeri | 40 A |
| Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de | 400 V |
| Dc'de Anma Değeri | 220 V |
| Değer Aralığı Besleme Gerilimi Frekansı | 50/60 Hz |
| İ̇şletim Gerilimi Dc'de Anma Değeri Maksimum | 250 V |
| IP Koruma Türü | İP20, bağlı iletkenlerle birlikte |
|---|
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| Dc'de IEC 60947-2 Uyarınca Anma Değeri | 15 kA |
| En 60898 Uyarınca Anma Değeri | 10 kA |
| Enerji Sınırlama Sınıfı | 3 |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 3,5 W |
|---|---|
| Kullanım Uygunluğu | Altyapı / endüstri / mobilite |
| Ürün Donanımı Temas Koruması | Evet |
|---|---|
| Ürün Bileşeni | |
| Üst Kombi Terminali | Evet |
| Alt Kombi Terminali | Evet |
| Birlikte Devreye Giren Nötr İ̇letken | Hayir |
| Ürün Özelliği En 60204-1'e Göre Ana Anahtar Özelliği | Evet |
| Ürün Özelliği Halojensiz | Evet |
| Ürün Özelliği Mühürlenebilir | Evet |
| Ürün Özelliği Silikonsuz | Evet |
| Ürün İ̇lavesi Takılabilir İ̇lave Tertibatlar | Evet |
| Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icn) | |
|---|---|
| Dc'de En 60898-2 Uyarınca | 10 kA |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Tek Telli | |
|---|---|
| Minimum | 0,75 mm² |
| Maksimum | 35 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Çok Telli | |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | |
| Maksimum | 25 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Minimum | 18 |
| Maksimum | 4 |
| Sıkma Torku [lbf·in] Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 22 lbf·in |
| Maksimum | 31 lbf·in |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 2,5 N·m |
| Maksimum | 3,5 N·m |
| Pozisyon Ağ Bağlantı Kablosu | Alternatif gerilim isteğe bağlı, DC voltaj polaritesi dikkate alınacak |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 76 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 1 |
| Sabitleme Türü | Montaj rayı |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
| MB Başına Net Ağırlık | 168 g |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | 55 °C'ye kadar maks. %95 bağıl nem, 70 °C'ye kadar maks. %55 bağıl nem, 75 °C'ye kadar maks. %35 bağıl nem |
|---|---|
| Norm | İEC / EN 60898-2, UL1077 |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | ±1mm, 5 ila 25Hz'te; 50m/s², 25 ila 150Hz'te |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Maksimum | 75 °C |
| Test Çevrimi Sayısı Çevre Kontrolü İ̇çin IEC 60068-2-30 Uyarınca | 6 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Basic Devices Ürün ailesi |
| EAN | 4001869226453 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51K |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-O----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N_CNDU |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | belirsiz |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 93,00 x 21,00 x 83,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,168 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | ffdab3b5-2e2d-4542-bb4f-a718d7360158 |
| Ürün Kodu | 5505 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-19-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000042 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000042 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000042 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4897 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4897 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..