.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSchuko Prizi 16A Din Vde 0620 Uyarınca Dağıtım Panosu Montajı İ̇çin
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Schuko priz |
| Ürün Tipi Tanımı | 5TE6 |
| Özel Akım Beslemesi Modeli | Özel akım beslemesiz |
| Montaj Şekli | Kilitli montaj |
|---|---|
| Malzeme | Termoplast |
| Besleme Gerilimi Frekansı Anma Değeri | 50 Hz |
|---|
| IP Koruma Türü | İP20 |
|---|
| İ̇şletim Frekansı | |
|---|---|
| Minimum | 50 Hz |
| Maksimum | 50 Hz |
| İ̇şletim Akımı Nominal Değer | 16 A |
| Görünüm | Mat |
|---|---|
| Ral Renk Numarası | 7 035 |
| Renk | Gri |
| Ürün Bileşeni | |
|---|---|
| Yüksek Temas Koruması | Hayir |
| Entegre Aydınlatma Aracı | Hayir |
| Katlanır Kapak | Hayir |
| Ürün Özelliği Halojensiz | Evet |
| Bağlantı Terminali Sayısı Yıldızlı Vida Başlı | 1 |
|---|---|
| Piriz Sayısı | 1 |
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu | 10 mm |
|---|---|
| Kontakların Düzeni Diyagonal | Hayir |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Sabit İ̇letkenlerde | |
| Minimum | 1,5 mm² |
| Maksimum | 6 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli Minimum | 0,5 mm² |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında Maksimum | 1,2 N·m |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida klemensi |
| Yükseklik | 58 mm |
|---|---|
| Genişlik | 44 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 2,5 |
| Sabitleme Türü | Montaj rayı |
| MB Başına Net Ağırlık | 78,8 g |
| Malzeme Muhafaza | Plastik |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında Minimum | 10 °C |
|---|
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | XD |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 5TE6 REG Socket Outlets Ürün ailesi |
| EAN | 4001869311982 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85369010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52L |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 51,00 x 97,00 x 82,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,0788 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5520 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Romanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-05 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-23-05 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001663 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001663 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001663 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001663 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001663 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001663 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001663 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001663 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..