.png)
Tükendi
Gelince Haber VerUzaktan Kumandalı Şalter 3 No Kontak İ̇le AC 230V İ̇çin Kontak 400V 16A Kontrol AC 230V
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Uzaktan şalter |
| Darbe Akım Anahtarı Modeli | Mekanik şalter |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) | 50 000 |
|---|---|
| Potansiyel Ayrım Mıknatıs Ve Kontak Arasında | Evet |
| Anahtarlama Gerilimi Kontaklar Ac'de Minimum | 10 V |
| Anahtarlama Akımı Ac'de Kontak Başına Minimum | 100 mA |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Güç Kaybı [v∙a] Solenoid İ̇mpulsda Anma Değeri | 7 VA |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC |
|---|---|
| Sürekli Akım Sigortası Modeli | PTC |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,8 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| Besleme Gerilimi | 400 V |
| Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Minimum | 250 V |
| IP Koruma Türü | İP20, bağlı ile...rle birlikte |
|---|
| Görünür Güç Anahtarlama Kapasitesi | |
|---|---|
| Fluoresan Lamba Yükünde İ̇kili Anahtarlama Gücünde | 900 VA |
| Fluoresan Lamba Yükünde Kompanse Edilmiş Gücünde | 400 VA |
| Fluoresan Lamba Yükünde Kompanse Edilmemiş Gücünde | 500 VA |
| Anahtarlama Akım Durumu | |
| Cos Phi 0,6'da | 16 A |
| Nominal Değer | 16 A |
| Anahtarlama Aktif Güç Durumu Ampul Yükünde | 2 000 W |
| Güç Kaybı [w] | |
|---|---|
| 16 A'da Kontak Başına Anma Değeri | 1,2 W |
| Solenoid İ̇mpulsda Anma Değeri | 4,5 W |
| Gerilim Türü | |
|---|---|
| Kontrol Gerilimi_1 | AC |
| Kontrol Gerilimi | |
| _1 Başlangıç Değeri | 184 V |
| _1 Bitiş Değeri | 253 V |
| _1 Nominal Değer | 230 V |
| Kontrol Gerilimi Frekansı | |
| _1 Başlangıç Değeri | 50 Hz |
| _1 Bitiş Değeri | 50 Hz |
| Ürün Bileşeni Anahtar Pozisyonu Göstergesi | Evet |
|---|---|
| Açıcı Sayısı | 0 |
| Kapayıcı Sayısı | 3 |
| Co Kontak Sayısı | 0 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Doğrudan Kullanım | Evet |
| İ̇letişim Fonksiyonu | Hayir |
| Diğer Ölçüm Fonksiyonları | Hayir |
| İ̇mpuls Süresi Minimum | 50 ms |
| Terminal Sayısı | 8 |
|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Esnek İ̇letkenlerde Kablo Uç İ̇şlemeli | |
|---|---|
| Minimum | 1 mm² |
| Maksimum | 6 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Sabit İ̇letkenlerde | |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | |
| Minimum | 0,8 N·m |
| Maksimum | 1 N·m |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 36 mm |
| Açıklık Genişliği Kontaklar | 1,2 mm |
| Derinlik | 76 mm |
| Montaj Yüksekliği | 90 mm |
| Montaj Derinliği | 70 mm |
| En Birimi Sayısı | 2 |
| Sabitleme Türü | Montaj rayı |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
| Uyulması Gereken Mesafe Gerilim Taşıyan Parçalara | 6 mm |
| MB Başına Net Ağırlık | 196 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 10 °C |
| Maksimum | 40 °C |
| Ortam Sıcaklığı %95 Bağıl Nem Oranında Din 50015 Uyarınca | 35 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 5TT4 Remote Control Switches Ürün ailesi |
| EAN | 4001869312477 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52K |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 92,00 x 40,00 x 84,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,196 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | fa20ae10-3b40-476f-9339-dc7b7c4ea1a3 |
| Ürün Kodu | 5528 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Romanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-06 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-23-06 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000188 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000188 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000188 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000188 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000188 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000188 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000188 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000188 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..