.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSentron Pac3120 Lcd 96 X 96 Mm Çok Fonksiyonlu Ölçüm Cihazı Pano Montajı Cihazı Şunun İ̇çin Elektriksel Verilerin Ölçümü Protokol: Modbus Rtu Grafik Ekranlı Ue Nom: 690/400 V 45-65 Hz İ̇e Nom: X/1a Veya X/5a AC Besleme Gerilimi: 100 ... 250 V +-%10 Ac/dc Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Çok fonksiyonlu ölçüm aleti |
| Ürün Modeli | Temel |
| Ürün Tipi Tanımı | 7KM PAC3120 |
| Ölçüm Yöntemi | |
|---|---|
| Gerilim Ölçümü İ̇çin | TRMS |
| Akım Ölçümü İ̇çin | TRMS |
| Ölçüm Değerleri Tesbit Türü | Boşluksuz |
| Gerilim Eğrisi Şekli | Sinüs biçimli ya da burulmuş |
| Ölçülebilen Şebeke Frekansı | |
| Başlangıç Değeri | 45 Hz |
| Bitiş Değeri | 65 Hz |
| Ölçüm Değerleri Tesbiti İ̇şletim Türü Otomatik Şebeke Frekansı Tesbiti | Evet |
| Ölçüm Değerleri Tesbiti İ̇şletim Türü | |
| 50 Hz'de Sabitleme | Hayir |
| 60 Hz'de Sabitleme | Hayir |
| Besleme Gerilimi Modeli | Geniş gerilimli güç kaynağı |
|---|---|
| Gerilim Türü Besleme Gerilimi | AC/DC |
| Besleme Gerilimi Ac'de | 100 ... 250 V |
| Besleme Gerilimi Dc'de | 100 ... 250 V |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta | İP65 |
|---|
| Kullanım Uygunluğu | Kapali mekanlarda sabit salt panolarina montaj |
|---|
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Gerilim Ölçümü | Evet |
| Akım Ölçümü | Evet |
| Aktif Güç Ölçümü | Evet |
| Reaktif Güç Ölçümü | Evet |
| Frekans Ölçümü | Evet |
| Ekran Modeli | LCD |
|---|---|
| Yükseklik Ekran | 54 mm |
| Genişlik Ekran | 72 mm |
| Renk Gösterge Arkaplanı | Beyaz |
| Ekran İşıklandırmasının Gücü Ayarlanabilir | Hayir |
| Ekran İşıklandırmasının Gücü Zamanlamalı Olarak Düşürülebilir | Evet |
| Ayarlanabilir Ekran Kontrastı | Evet |
| Ülke Dili Ekran Görüntüsünde Desteklenir | De, en, fr, spa, ita, por, tur, chi, pol |
| Tuş Sayısı | 4 |
| Aktarım Oranı/hızı Minimum | 4,8 kbit/s |
|---|---|
| Aktarım Oranı/hızı Maksimum | 115,2 kbit/s |
| Referans Gereksinimi Ölçüm Hassasiyeti İ̇çin | Boyut IEC61557-12, IEC62053-22 und IEC62053-23 |
|---|---|
| Bağıl Toplam Ölçüm Belirsizliği Formülü | |
| Gerilim Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 0,2 % |
| Akım Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 0,2 % |
| Aktif Güç Ölçüm Büyüklüğünde | +/- %0,5 |
| Reaktif Güç Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 1 % |
| Güç Faktörü Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 0,5 % |
| Aktif Enerji Ölçüm Büyüklüğünde | İEC61557-12 ger... 0,5S sınıfı |
| Reaktif Enerji Ölçüm Büyüklüğünde | Sınıf 2 IEC61557-12 veya IEC62053-23'e göre |
| Dijital Girişlerin Sayısı | 2 |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli Dijital Girişlerde | Vida bağlantısı |
| Dijital Girişler İ̇çin İ̇şletim Koşulu Harici Gerilim Beslemesi | Evet |
| Giriş Gerilimi Dijital Girişte Dc'de Maksimum | 30 V |
| Giriş Akımı Dijital Girişte | |
| Sinyal <1> Teşhisi İ̇çin Başlangıç Değeri | 7 mA |
| Dijital Çıkışların Sayısı | 2 |
| Anahtar Çıkışı Modeli | Yönsüz |
| Dijital Çıkış Modeli | Devre veya darbe verici fonksiyon |
| İ̇şletim Gerilimi Çıkış Gerilimi Olarak Dc'de Maksimum İ̇zin Verilen | 30 V |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Dijital Çıkışlarda | Vida bağlantısı |
| Çıkış Akımı | |
| Dijital Çıkışlarda Dc'de 100 Ms İ̇le Sınırlı Maksimum | 130 mA |
| İ̇ç Mukavemet Dijital Çıkışlarda | 55 Ω |
| Norm İ̇mpuls Donanımı İ̇çin | İEC62053-31 uyarınca |
| İ̇mpuls Süresi | |
| Başlangıç Değeri | 30 ms |
| Bitiş Değeri | 500 ms |
| Ayarlanabilir Zaman Aralığı Minimum | 10 ms |
| Anahtarlama Frekansı Dijital Çıkışta Maksimum | 17 Hz |
| Çıkış Özelliği Kısa Devreye Dayanıklı | Evet |
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi (pe)n Ve L Arasında Ac'de Maksimum Nominal Değer | 400 V |
|---|---|
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi (pe)n Ve L Arasında Ac'de | |
| Minimum | 11,5 V |
| Maksimum | 480 V |
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi Harici İ̇letkenler Arasında Ac'de Maksimum Nominal Değer | 690 V |
| Gerilim İ̇çin Ölçüm Aralığı Genişletimi Harici Gerilim Transformatörlü | Evet |
| Harici İ̇letken Ve Nötr İ̇letken İ̇ç Mukavemeti Gerilim Ölçümünde | 1,5 MΩ |
| Ölçüm Kategorisi Gerilim Ölçümü İ̇çin | CAT III |
| Ölçülebilen Akım | |
| 1 Ac'de Nominal Değer | 1 A |
| 2 Ac'de Nominal Değer | 5 A |
| Bağıl Ölçülebilir Akım Ac'de Enerji Ve Güç Ölçümünde | |
| Minimum | 1 % |
| Maksimum | 120 % |
| Bağıl Ölçülebilir Akım Ac'de | |
| Minimum | 10 % |
| Maksimum | 100 % |
| Akım İ̇çin Ölçüm Aralığı Genişletimi Harici Akım Transformatörlü | Evet |
| Sıfır İ̇letken Anahtarı Akım Ölçümünde | 0 ... 10 % |
| Görünür Güç Girişi Akım Ölçümünde | |
| 5 A Ölçüm Alanında Faz Başına | 0,3 VA |
| Ölçüm Kategorisi Akım Ölçümü İ̇çin | CATIII |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Gerilim Ölçüm Girişlerinde | Vida bağlantısı |
| Akım Ölçüm Girişlerinde | Vida bağlantısı |
| Sabitleme Türü Şapka Ray Montajı | Hayir |
|---|---|
| Çok Fonksiyonlu Ölçüm Aleti Ebadı | 96'lı |
| Yükseklik | 96 mm |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 56 mm |
| Montaj Derinliği | 51 mm |
| Net Ağırlık | 325 g |
| Montaj Konumu | Dikey |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Maksimum | 70 °C |
| Bağıl Nem 25 °c'de Yoğuşmasız İ̇şletim Sırasında Maksimum | 75 % |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Uygunluk Belgesi Ab Uygunluk Beyanı Olarak | Evet |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 7KM PAC Measuring Devices Ürün ailesi |
| EAN | 4001869569994 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 90283019 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53S |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 58,00 x 96,00 x 96,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,433 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 30.08.2019 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) Lead titanium trioxide lblREACHCasNo0820 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead titanium trioxide lblREACHCasNo0820 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 0e5db99f-4deb-426c-a394-b01bd140e458 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5310 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Macaristan |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002301 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..